بالاتر از همه

مهم ترین اصل برای دستیابی به موفقیت،نگهداری و لذت بردن از آن
Above All Else

مشخصات کتاب بالاتر از همه
مترجم :
شابک :9786009281084
قطع :رقعی
تعداد صفحه :112
سال انتشار شمسی :1395
سال انتشار میلادی :2009
نوع جلد :شومیز
سری چاپ :2
زودترین زمان ارسال :9 تیر

معرفی کتاب بالاتر از همه اثر کریس وایدنر | ایران کتاب

کتاب بالاتر از همه (Above All Else) در ادامه کتاب "12 ستون موفقیت" توسط کریس وایدنر نوشته شده است.

این کتاب به طور قطع یکی از تاثیرگذارترین و ارزشمندترین کتاب های کوتاه است که ذهن و دل و جان تان را به انگیزش و چالش می کشد. بدون تردید بالاتر از همه موفقیت و سعادت حقیقی را در زندگی شخصی و حرفه ای برایتان به ارمغان می آورد.

اصول موفقیت در طول تاریخ توسط کتاب های بی شماری ارائه شده است. بسیاری ادعا کرده اند که رمز و راز موفقیت را می دانند و صدالبته نظریه های خوبی را هم ابراز کرده اند. اما در جستجو برای اصول موفقیت، به پندی حکیمانه برخوردم؛ اندرزی که در کتاب «عهد عتیق» از زبان سلیمان نبی که لقب ثروتمندترین فرد را داشته نقل شده است. نام او مترادف است با ثروت و خرد. آغاز این اندرز چنین است: «بالاتر از همه...»

کتاب بالاتر از همه

کریس وایدنر
کریس وایدنر نویسنده ای بزرگ ، سخنرانی توانا و یکی از مشاهیر دنیای تجارت است. استادان موفقیت و رشد فردی همچون زیگ زیگلر ، جان مکسول ، برایان تریسی ، جیم ران ، و دنیس ویتلی ، آثار کریس وایدنر را ستوده اند ، و بسیاری او را رهبر نسل جدید متخصصان رشد فردی به شمار می آورند.کریس وایدنر گروه های مختلف را در آلمان – اسپانیا – روسیه – چین – مصر – سنگاپور – استرالیا و البته امریکا و کانادا در در زمینه های توسعه شخصیت و رهبری سازمانی آموزش می دهد.