کتاب عملیات باراکودا

Operation Barracuda
مجموعه اسپلینترسل: قسمت دوم
کد کتاب : 32297
مترجم :
شابک : 978-6001826290
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 336
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2005
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 25 اردیبهشت

معرفی کتاب عملیات باراکودا اثر دیوید مایکلز

" اسپلینترسل 2" که با عنوان "عملیات باراکودا" نیز شناخته می شود، اثری است به قلم "دیوید مایکلز" که دنباله ای برای داستان "اسپلینترسل" محسوب می شود. "اسپلینترسل" ماجراهای یک مامور مخفی به نام سام فیشر است که در رده بندی اشلون سوم، متعلق به آژانس امنیت ملی ایالات متحده فعالیت می کند.
در داستان قبلی سام موفق شد خسارات زیادی به یک سازمان تروریستی تجارت اسلحله وارد کند، اما نتوانست آن را نابود کند. حالا در داستان جدید تحت عنوان "عملیات باراکودا"، آن ها بازگشته اند و به فکر انتقام هستند. آن ها که با یک ژنرال شورشی چینی متحد شده اند، در تلاشند تا سلاح های هسته ای و سیستم راهنمای لازم برای حمله به تایوان را به او بفروشند.
همزمان با تمام اتفاقات داستان "عملیات باراکودا"، سام با مربی خود کاتیا، یک رابطه ی عاشقانه را با وجود خطراتی که برای جان هر دوی آن ها دارد، آغاز نموده است. در این میان یک نفر به اشلون سوم نفوذ کرده و نه تنها هویت سام، بلکه هویت تعداد زیادی از مامورهای اصلی و با اهمیت را در خطر شناسایی قرار داده است. حالا نبردی در برابر زمان رو به آغاز است تا از حمله به تایوان و خطر احتمالی حمله به سواحل ایالات متحده جلوگیری شود.
"عملیات باراکودا" یک رمان هیجان انگیز و ماجراجویانه است که "دیوید مایکلز" آن را با چاشنی شوک های لحظه ای، عشقی پرشور در بحبوحه ی خطرات و همچنین طنزی با طراوت در برخی از قسمت ها به نگارش درآورده است. آنچه بیش از همه خواندن "عملیات باراکودا" را لذت بخش می کند، پی بردن به پایان داستان و سرنوشت ماموران امنیت و تروریست های سلاح فروش می باشد.

کتاب عملیات باراکودا

قسمت هایی از کتاب عملیات باراکودا (لذت متن)
صدای وزش باد را بیرون از چادر کوچک می شنم. پیش بینی هواشناسی اخطار یک طوفان زمستانی تا پیش از نیمه شب را داده بود و به نظر می رسید این طوفان داشت شروع می شد. وحشتناک بود. اگر پیشرفت تکنولوژیکی اشلون سوم در طراحی یونیفرم چسبان شبیه ابر قهرمان هایی نبود که بدن انسانی من را از هر عنصر خشنی جدا می کرد، دمای زیر صفر بیرون خوابگاه موقتی من در شرایط عادی می توانست چندین ساعت پیش من را به بستنی یخی تبدیل کند. این لباس نه تنها من را در برابر گرما یا سرمای شدید محافظت می کند، بلکه تارهای کولار بافته شده در پارچه اش به نوعی ضد گلوله است. این لباس در فواصل دور خیلی خوب کار می کند. نمی خواهم افتخار آزمایش قدرت آن در فواصل کوتاه را داشته باشم. خیلی هم ممنون. از چادر بیرون خزیدم، ایستادم و به جنگل تاریک اطرافم نگاه کردم. غیر از زوزه باد چیز دیگری نمی شنیدم. لمبرت اخطار داده بود که در این عمق جنگل ممکن است با گرگ ها روبه رو شوم، ولی حتما تا اینجا بخت یارم بوده است.