کتاب همیشه راهی هست

There is always a way
کد کتاب : 33486
شابک : 978-6222201654
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 144
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 30 خرداد

معرفی کتاب همیشه راهی هست اثر مرضیه سنقرچی

"همیشه راهی هست" کتابی است ارزشمند از دسته ی آثار خودپروری و موفقیت که "مرضیه سنقرچی" آن را به نگارش درآورده و انتشارات نسل نواندیش آن را در صد و چهل و یک صفحه در اختیار مخاطبین قرار داده است. قدرت ذهن و روان انسان به قدری است که می تواند با پرورش صحیح آن، به راحتی احساسات مختلف نظیر غم و شادی را در خود ایجاد کند و بر اساس این قدرت تجسم، زندگی خود را سازمان دهد. "مرضیه سنقرچی" در کتاب "همیشه راهی هست" اظهار می دارد که علت بیشتر سردرگمی ها و اضطراب های ما در موقعیت های ناخوشایند زندگی، این امر است که بسیاری از ما یاد نگرفته ایم که چطور با بحران ها مواجه شده و موقعیت های دلهره آور زندگی را مدیریت بنماییم.
مواجه با این اتفاقات ناگوار و نحوه ی برخورد با آن ها، امری است که باید از کودکی به هر فرد آموزش داده شود. خواه از طریق والدین و در کانون خانواده و خواه از طریق مدرسه و قرار گرفتن در اجتماعات خارج از خانه. اگر این آموزش در کودکی به درستی صورت بگیرد، فرد در آینده و در مواجهه با مشکلات همواره با این نگرش برخورد خواهد کرد که "همیشه راهی هست". از دیدگاه "مرضیه سنقرچی" این با اهمیت ترین درسی است که هر فرد در زندگی می آموزد و نحوه ی صحیح برخورد با موقعیت های اضطراب آور و مدیریت بحران ها و تنش های زندگی، یک هنر است. این هنر اکتسابی که یگانه راه رسیدن به یک زندگی آرام و مملو از موفقیت است، با مطالعه ی کتاب "همیشه راهی هست" به خواننده آموزش داده می شود و "مرضیه سنقرچی" روش هایی را معرفی می کند که مخاطب بتواند به وسیله ی آنها توانایی های ذهنی، نحوه ی کنترل ذهن، آسان زیستن و لذت بردن از زندگی را کشف کند.

کتاب همیشه راهی هست

قسمت هایی از کتاب همیشه راهی هست (لذت متن)
از متن پشت جلد کتاب: دلیل اصلی اینکه ما در مواجهه با مشکل گیج و مضطرب می شویم، این است که نیاموخته ایم چگونه این موقعیت های استرس زا و بحرانی زندگی را مدیریت کنیم. درواقع، این آموزش باید از کودکی در خانواده و مدرسه یاد داده شود. من معتقدم این مهم ترین درس زندگی است؛ هنر مدیریت و کنترل تنش ها و بحران های زندگی . این هنر تنها راه رسیدن به آرامش، موفقیت و اهدافتان است. این هنر، تنها راه رسیدن به آرامش، موفقیت و اهداف است. مطالعه این کتاب و استفاده از روش های آن به شما در شناخت توانایی ها و کنترل ذهنتان کمک بسیاری می کند و یادمی گیرید که از زندگی لذت ببرید؛ زیرا: همیشه راهی هست.