کتاب دانش ثروتمند شدن

The Science of Getting Rich
کد کتاب : 33502
مترجم : محمدصادق غلامحسین زاده
شابک : 978-9642360574
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 113
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1910
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 20 اردیبهشت

معرفی کتاب دانش ثروتمند شدن اثر والاس دلویس واتلز

کتاب "دانش ثروتمند شدن" اثر "والاس د. والتز" برای افرادی است که زمان، وسیله و امکان مطالعه ی عمیق درباره ی ماوراءالطبیعه را ندارند، ولی می خواهند بدون پرداختن به این دانش پیچیده، از نتایج عملی آن استفاده کنند.
حق انسان از زندگی؛ یعنی حق استفاده ی آزاد و نامحدود از تمام چیزهایی که برای تعالی ذهنی، روحی و جسمانی اش لازم است؛ به عبارت دیگر، حق ثروتمند بودن.
میل به ثروتمند شدن هیچ ایرادی ندارد. میل به ثروت، تمایلی حقیقی، ارزشمند و ستوده شده به زندگی ثروتمند تر، کامل تر و پرنعمت تر است. کسی که میل به زندگی با نعمت فراوان ندارد یا نمی خواهد پول کافی برای خرید آنچه می خواهد داشته باشد، فردی غیرطبیعی است.
این کتاب همان کلید کامیابی و موفقیتی است که همیشه منتظرش بوده اید و زندگی شما را دگرگون خواهد کرد. در هنگام مطالعه این کتاب در نظر داشته باشید که متن آن متعلق به حدود یکصد سال پیش است و بعضی از عبارات آن منسوخ شده است. پس مطالعه آن نیازمند حضور ذهنی و قلبی است. به یاد داشته باشید که قصد مکاشفه ی هیجان انگیز یک واقعیت را دارید و می خواهید اصول بنیادین خلق ثروت و زندگی موفق را فرا بگیرید. پس همان طورکه والاس می گوید؛ اعتماد و باور کنید، تا آخر کتاب همراه آن بمانید. هر آنچه در زندگی می خواهید، در این جا منتظر شماست. با این کتاب و در دستان شما.
از آن لذت ببرید.

کتاب دانش ثروتمند شدن

والاس دلویس واتلز
والاس دلوایس واتلز (1860–1911) نویسنده تفکر جدید آمریکایی بود. او شخصاً تا حدودی مبهم مانده است، اما نوشته های او بسیار نقل شده است و در جنبش های «فکر جدید» و «خودیاری» چاپ می شود.مشهورترین اثر واتلز کتابی است به نام علم ثروتمند شدن در سال 1910 که وی در آن توضیح می دهد چگونه می توان ثروتمند شد.