کتاب نسخه بهتر خودت

Become a Better You
(هفت نکته کلیدی برای بهبود زندگی روزانه)
کد کتاب : 33503
مترجم :
شابک : 978-9642369713
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 408
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 7
زودترین زمان ارسال : 22 اردیبهشت

انسان بهتر
Become a Better You
هفت اقدام مهم برای بهبود زندگی‬‏‫
کد کتاب : 37186
مترجم :
شابک : 978-9644184178
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 279
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب نسخه بهتر خودت اثر جول اوستین

و در این جا کتاب « نسخه بهتر خودت » را معرفی میکنیم که 7کلید برای بهبود زندگی شما در هر روز را پیشنهاد میکند.
نویسنده « جول اوستین » هفت قدم فرعی برای پیشرفت یک زندگی درونی را که شامل دستورالعمل هایی برای ایجاد عادت های خوب ، روابط بهتر را برای شما فراهم کرده است . « جول اوستین » با گفتن این که خداوند می خواهد به افراد مومن موفقیت توفیق دهد ، گفتگوهای مهم و بین المللی را متعادل می کند. آینده همیشه امیدوار کننده است ، زیرا خدا هرگز بزرگترین شاهکارهای خود را در دیروز شما انجام نمی دهد. و در ادامه در کتاب « نسخه بهتر خودت » میخوانیم که در عین حال ، برای دریافت نعمت خداوند ، باید دعا را با عمل پشت سر گذاشت ، اطاعت کرد ، نگرش مثبتی نسبت به زندگی حفظ کرد و با انگیزه های درست کار درست را انجام داد. برخی از توصیه های « جول اوستین » صحیح است؛ به عنوان مثال ، او پیشنهاد می کند که اگر نسبت به همکاران و دوستانتان بخشنده و مهربان باشید ، وقتی روزهای شلوغی دارید ، شما را سست می کنند. سایر پیشنهادها - مانند نوشتن یک هدف بزرگ و ارسال آن بر روی آینه یا میز کار - قابل توجه نیستند و حتما باید آنها را دنبال کنند.

کتاب نسخه بهتر خودت

جول اوستین
جول اسکات اوستین که در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمده است یک واعظ، کشیش تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد در کلیسای لیک وود است. این کلیسا بزرگترین کلیسای پروتستان در شهر هیوستن ایالت تگزاس آمریکاست.خطابه های تلویزیونی او توسط بیش از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دیده می شود.او نویسنده هفت کتاب پر فروش نیویورک تایمز است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می شناسند.اوستین در سایتش، خود را متعهد به کمک به مردم در تمام حوزه های زندگی که عشق بدون قید...
قسمت هایی از کتاب نسخه بهتر خودت (لذت متن)
مهم نیست در حال حاضر وضعیت زندگی ما چگونه است. خداوند غنایم بیشتری برای ما ذخیره کرده است و هیچ گاه نمیخواهد از رشد کردن دست برداریم. باید همواره در تمام زمینه های معنوی، مالی، کاری و روابط شخصی سطح توانمندی های خود را بالاتر ببریم. همیشه پله بالاتری وجود دارد. شاید به موفقیت خاصی رسیده باشیم؛ اما پیوسته با چالش های تازه ای روبه رو خواهیم شد. باید قله های جدید را فتح کنیم. آرزوها و اهداف دیگری هستند که باید دنبال شوند.

اگر واقعا می خواهی شخصیت بهتری پیدا کنی، باید یاد بگیری به خودت احساس خوبی داشته باشی. بسیاری از مردم انگار همیشه در حال محاکمه شدن هستند، آن ها به حرف های نادرست گوش سپرده اند. کتاب مقدس دشمن را دوستی معرفی می کند که تهمت می زند. یعنی کسی که دوست دارد اوقات خود را با عذاب وجدان و احساس گناه سپری کند. او دائم ما را مقصر می داند، کارهای انجام داده و نداده را یادآوری می کند و تمام شکست ها و اشتباه ها را به یادمان می آورد، «هفته پیش بداخلاق شدی؛ باید وقت بیشتری برای خانواده ات بگذاری؛ کلیسا رفتی اما دیر رسیدی؛ بخشنده هستی اما نه به اندازه کافی.» بسیاری از مردم بدون کوچک ترین مقاومتی این حرف ها را به خورد خود می دهند، با احساس گناه و محکومیت به سر می برند، به شدت از خودشان دور می افتند، روز را بدون نشاط و اعتمادبه نفس شب می کنند، منتظر بدترین اتفاق ها هستند و اغلب آن را به چشم می بینند. این یک اصل است که هیچ انسانی بی عیب ونقص نیست.