کتاب قابلمه را فراموش کن!

Willst du gesund sein?
کد کتاب : 33510
مترجم : ماشاالله فرخنده
شابک : 978-9644121524
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 532
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1992
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 15
زودترین زمان ارسال : 5 تیر

معرفی کتاب قابلمه را فراموش کن! اثر هلموت واندمیکر

اگر می خواهی سالم شوی و عمر طولانی داشته باشی قابلمه را فراموش کن! هلموت واندمیکر در این کتاب قصد دارد، یک رژیم غذایی با میزان غذای خام بالا، که برای سلامتی بهتر است را معرفی کند و تأکید اصلی بر خوردن میوه هاست.
کتاب قابلمه را فراموش کن (Willst du gesund sein? vergib den kochtopf) توسط هلموت واندمیکر که 60 سال تمام خام گیاهخوار بوده، نوشته شده است. خام گیاهخواری یک سبک زندگی است که اصلی ترین رژیم غذایی در آن، خوردن غذاهای نپخته و پردازش نشده است.
آنچه در کتاب قابلمه را فراموش کن می خوانید، قدمتی میلیون ساله دارد که به فراموشی سپرده شده است. این کتاب تنها متعلق به هلموت واندمیکر (Helmut, Wandmaker) نیست، بلکه تجربیات و تحقیقات بسیاری از اطبا و پروفسورها و دانشمندانی است که در طول سال ها مبارزه با نظام پزشکی حاضر، مطب خود را از دست داده و حتی زندانی شده اند، اما این نهضت را زنده نگه داشتند تا اینکه در سال 1822 در امریکا با عنوان «حفظ تندرستی و بهداشت طبیعی» Hygienie Natural رسمیت پیدا کرده و در آلمان و فرانسه نیز عمومیت یافته اند.

کتاب قابلمه را فراموش کن!

هلموت واندمیکر
هلموت واندميكر (9 نوامبر 1916 در شالخولز - 19 ژوئيه 2007 در تلینگستت) يك افسر آلماني بسيار آراسته در ورماخت بود. وی یکی از 98 سربازی بود که هم نشان صلیب آهنین شوالیه و هم بسته تسمه طلایی به او اعطا شده است.