کتاب من؟ من با همه فرق می کنم

I am different from everyone
کد کتاب : 33769
مترجم :
شابک : 978-6002296313
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 13
سال انتشار شمسی : 1398
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 9 مرداد

معرفی کتاب من؟ من با همه فرق می کنم اثر فردریک پل

کتاب صوتی من؟ من با همه فرق می کنم اثر فردریک پل درباره ی مردی است که چگونگی قتل دوستش را در زندان روایت می کند و معتقد است چون دوستش از نیرویی فوق بشری برخوردار بوده و این موضوع از نگاه او خطرناک تلقی شده، دست به چنین کاری زده است.
مرد زندانی در مواجهه با این پرسش که اگر خود او به چنین قدرتی دست می یافت آیا سزاوار چنان سرنوشتی بوده است؟ پاسخ می دهد که سرشت او متفاوت است و با همه فرق می کند.
قدرت بی حساب و ظرفیت های بشری موضوعی عام است که فردریک پل (Frederik Pohl) در قالب این داستان با ما در میان می گذارد. بنابراین در اجرا و با توجه به همین ویژگی لحن نسبتا تخت و محکم برای روایت در نظر گرفته شده است تا مفهوم اصلی تحت الشعاع جزییات اجرا قرار نگیرد.

کتاب من؟ من با همه فرق می کنم

فردریک پل
فردریک پوهل (Frederik Pohl‎؛ ۲۶ نوامبر ۱۹۱۹ – ۲ سپتامبر ۲۰۱۳) یک نویسندهٔ داستان‌های علمی–تخیلی و ویراستار اهل ایالات متحده آمریکا بود. او بیش از ۷۵ سال به نویسندگی پرداخت و موفق به دریافت جوایز بسیاری همچون جایزه نبولا، جایزه هوگو، جایزه لوکس و جایزهٔ یادبود جان دبلیو کمپل شد.انجمن نویسندگان علمی–تخیلی آمریکا در سال ۱۹۹۳ او را دوازدهمین برندهٔ جایزه یادبود دیمون نایت اعلام کرد.
دسته بندی های کتاب من؟ من با همه فرق می کنم