کتاب تو

You
کد کتاب : 33901
مترجم : فریبا محمدی
شابک : 978-6222540166
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 368
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 7
زودترین زمان ارسال : 6 مرداد

معرفی کتاب تو اثر کرولاین کپنس

کتاب تو نوشته ی کرولاین کپنس نویسنده ی آمرکایی است. تو یکی از بهترین کتاب های Suspense Magazine در سال 2014 ، و رمانی درخشان و ترسناک برای عصر رسانه های اجتماعی است..
وقتی یک نویسنده زیبا و مشتاق وارد کتابفروشی ایست ویلیج می شود که جو گلدبرگ در آن کار می کند ، جو همان کاری را انجام می دهد که هرکسی که جای او باشد انجام می دهد: او نام دختر را از روی کارت اعتباری او گوگل می کند.
فقط یک گوئینر بک در شهر نیویورک وجود دارد. او یک حساب کاربری عمومی در فیس بوک دارد و بی وقفه توییت می کند. این همه ی چیزی که جو لازم است بداند را به او می گوید: او برای دوستانش به سادگی فقط بک است ، او به دانشگاه براون رفته ، در خیابان بانک زندگی می کند ، و امشب در یک بار در بروکلین خواهد بود - مکانی مناسب برای یک دیدار "شانسی".
در حالی که جو به طور نامرئی و وسواسی کنترل زندگی بک را در دست می گیرد ، او مجموعه ای از حوادث را ترتیب می دهد تا اطمینان حاصل کند که بک خود را در آغوش در حال انتظار جو می بیند. جو موقعیت خود را از یک تعقیب کننده به دوست پسر بک تغییر می دهدو خودش را به مرد کامل بک تبدیل می کند ، در حالی که بی سر و صدا موانعی را که بر سر راه آنها قرار دارد از بین می برد - حتی اگر این کار منجر شود به ...
کارولین کپنس ، کاوشی وحشتناک در مورد میزان آسیب پذیری همه ما در برابر تعقیب و دستکاری انجام داده ، و رمانی تیز را برای عصر دیجیتال متصل به ما ارائه می دهد. تو یک کتاب جذاب است که شما را وادار به خواندنش تا انتها و بی وقفه می کند. این کتاب با کتاب های استفن کنیگ و رمان دختر گمشده بارها مقایسه شده است.

کتاب تو

کرولاین کپنس
کارولین کپ‌نس (Caroline Kepnes‎؛ زادهٔ ۱۹۷۷ (۴۲–۴۳ ساله) پدیدآور، فیلم‌نامه‌نویس اهل ایالات متحده آمریکا است. کپ‌نس نویسندهٔ دو کتاب برجسته است که عمدهٔ شهرت وی نیز بر پایهٔ همان‌ها است. کتاب نخست تحت عنوان تو می‌باشد که یک مجموعه تلویزیونی هم بر اساس آن ساخته شد و دومین اثر وی که در سال ۲۰۱۶ منتشر گردید، کتابی است به نام اجساد پنهان
نکوداشت های کتاب تو
My most favorite thriller.
تریلر مورد علاقه ی من.
Lena Dunham

Chilling...unrelenting.
ترسناک و بی امان.
USAToday

Intense and deeply disturbing, You is a dark story told in a fresh voice, and an addictive read from beginning to end.
شدید و بسیار آزار دهنده ، تو یک داستان تاریک است که با صدای تازه ای روایت می شود ، و یک داستان اعتیاد آور است که آن را به سرعت از ابتدا تا انتها می خوانید.
Jennifer Hillier

قسمت هایی از کتاب تو (لذت متن)
من به همان طریقی با ای. ای. کامینگز آشنا شدم که بیشتر مردان پراحساس و باهوش زمان من او را شناختند؛ یعنی ازطریق یکی از عاشقانه ترین صحنه های عاشقانه ترین داستان تاریخ، هانا و خواهرانش. در این داستان، یک نیویورکی باهوش، فرهیخته و متأهل به نام الیوت، عاشق خواهرزنش می شود. باید محتاط باشد. نمی تواند الابختکی دست به کاری بزند. الیوت نزدیک آپارتمان خواهرزنش منتظر می ماند و مباحثه ای باشکوه و عاشقانه را ترتیب می دهد. عشق کار می برد. خواهرزنش از دیدن ناگهانی او شوکه می شود و او را به کتاب فروشی پجنت می برد. متوجه درون مایهٔ داستان هستید؟ الیوت کتابی از اشعار ای. ای. کامینگز برایش می خرد و او را به شعر صفحهٔ دوازده ارجاع می دهد.

گذشته از این ها، به جای اینکه خانه ات را پر از مردان بی لیاقت کنی، بیشتر به خودت می رسی، و من این را دوست دارم. تو پاسخی به تمام مقاله های مبتذل و تقلیل دهنده درمورد «فرهنگ اغفال مردان» هستی. تو معیارهای خاصی داری و منتظر عشق واقعی هستی، و شرط می بندم وقتی داری درمورد مرد موردنظرت درمورد من رویاپردازی می کنی، کلمهٔ عشق واقعی را با حروف بزرگ می نویسی. همه می خواهند همه چیز را همین حالا به دست بیاورند، اما تو «با آن دست های کوچکت» می توانی صبر کنی.