کتاب مشاجرات

Arguments
مروری بر دعواهای زن و شوهری
کد کتاب : 46741
مترجم :
شابک : 978-6227403343
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 104
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 4 آبان

دعواهای زن و شوهری
Arguments
کد کتاب : 34647
مترجم :
شابک : 978-6226977333
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 128
سال انتشار شمسی : 1399
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب دعواهای زن و شوهری اثر آلن دوباتن

به طور میانگین، در زندگی هر زوج سالیانه بین سی تا پنجاه دعوای جدی پیش می آید، دعوای جدی به معنای بگومگویی که از هنجارها و حدود ادب بسیار فاصله می گیرد، از آن نمی شود فیلم گرفت و به دوستان نشان داد و ممکن است به داد و فریاد، تمسخر، اتهام های اغراق آمیز، به هم کوبیدن در و استفاده ی فراوان از کلماتی مثل عوضی و کله خر هم بکشد.
با توجه به درد و عذابی که دعواهای زناشویی بر ما تحمیل می کنند، می توانستیم از جوامع مدرن انتظار داشته باشیم که توجه و منابع فراوانی را به این مهم اختصاص داده باشند تا بفهمند این مشاجرات چرا رخ می دهند و چگونه می توان به نحوی کارآمد آن ها را خنثی یا رفع کرد. می توانستیم انتظار داشته باشیم در مدارس و دانشگاه ها دوره هایی باشند با این موضوع که چگونه از پس این مشاجرات برآییم. اما از آن جایی که دنیای مدرن چندان اهمیتی به این موضوع نداده است ما در این کتاب سعی داریم این مشکل را حل کنیم، ریشه ای و منطقی.

کتاب دعواهای زن و شوهری

آلن دوباتن
آلن دوباتن، زاده ی 20 دسامبر 1969، نویسنده ی سوییسی/انگلیسی است.دوباتن در زوریخ به دنیا آمد. پدرش که در مصر به دنیا آمده بود، به سوییس مهاجرت کرد و از موسسان یک شرکت سرمایه گذاری شد و بعد از آن، ثروت هنگفتی به دست آورد. او یک خواهر دارد و دوازده سال اول زندگی اش را در سوییس گذرانده است.دوباتن برای تحصیل، به مدرسه ای شبانه روزی در آکسفورد فرستاده شد و زبان انگلیسی را آموخت. او در رشته های تاریخ و فلسفه تحصیل کرد و مقطع دکتری را در رشته ی فلسفه ی فرانسه در دانشگاه هاروارد آغاز کرد اما به خاطر ن...