کتاب یک سال با هزینه کمتر

The Year of Less
(راهبرد یک زندگی مینیمالیستی)
کد کتاب : 34648
مترجم : فرشته عبدلی
شابک : 978-6008740186
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 208
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 20 اردیبهشت

معرفی کتاب یک سال با هزینه کمتر اثر کیت فلاندرز

پرفروش ترین کتاب واال استریت
در اواخر بیست سالگی ، کیت فلاندرز خود را در چرخه مصرف گرایی ای گرفتار کرد که بسیاری از ما را درگیر خود کرده است: درآمد بیشتر ، خرید بیشتر ، بیشتر خواستن ، دور انداختن ، تکرار. حتی بعد از اینکه خود را از نزدیک به 30 هزار دلار از بدهی خلاص کرد ، عادت های قدیمی او دوباره برقرار شد. وقتی فهمید کاری که انجام می دهد یا خریدن باعث خوشحالی او نمی شود - فقط او را از رسیدن به اهدافش بازمی دارد - تصمیم گرفت برای خودش چالشی پیش بیاورد: یک سال تمام خرید نکند.
کتاب سال با هزینه ی کمتر دوازده ماه کیت را مستند می کند که در آن فقط او مواد مصرفی خریداری کرده است: مواد غذایی ، لوازم بهداشتی ، بنزین برای ماشینش. در طول راه ، او خودش را به چالش کشید که به غیر از خرید ، از بسیاری چیزهای دیگر کمتر استفاده کند. او آپارتمان خود را تمیز کرد و از شر 70 درصد وسایل خود خلاص شد. یاد گرفت که چگونه چیزها را به جای دور انداختن اصلاح کند. در مورد زباله ها تحقیق کرد. و تحریم تلویزیونی را به نهایت رساند. در هر مرحله ، او می فهمید که هرچه کمتر مصرف کند ، احساس رضایت بیشتری می کند.
این چالش زمانی به یک حلقه نجات تبدیل شد که در طول سال ، کیت در موقعیت هایی قرار گرفت که زندگی او را زیر و رو کرد. در مواجهه با سختی ها ، او فهمید که چرا همیشه به خرید ، الکل و غذا روی آورده است - و این چه هزینه ای برایش داشته است. او که قادر به دستیابی به هیچ یک از رذایل معمول خود نبود ، عاداتی را که سالها برای تکمیل آن صرف کرده بود تغییر داد و آنچه را که واقعا برایش مهم بود کشف کرد.
در این کتاب کیت داستان جذابش را با بصیرت الهام بخش و راهنمایی عملی ترکیب کرده است ، سال با هزینه ی کمتر آنچه در زندگی خود نگه داشته اید را زیر سوال می برد - و ، احتمالا ، شما را به سمت یافتن مسیر خود با کمتر شدن سوق می دهد.

کتاب یک سال با هزینه کمتر

کیت فلاندرز
کیت فلاندرز نویسنده کتاب پرفروش وال استریت ژورنال، یک سال با هزینه کمتر است. توسط Vogue توصیف شده است "یک نگاه جذاب به یک آزمایش زنده که همه می توانیم از آن بیاموزیم" ، به 10 زبان ترجمه شده و بیش از 190،000 نسخه فروخته شده است.کتاب جدید او، "ماجراهای در انتخاب"، یک راهنمای درست برای کنار زدن انتظارات، تغییر مسیرها و زندگی عمدی تر است. Books Powell's Books می گوید، "یک چارچوب محکم و انعطاف پذیر برای حرکت در هر مسیری که در حال حاضر طی می کنید ارائه می دهد."داستان کیت در نیویورک تایمز، گاردین، گ...
نکوداشت های کتاب یک سال با هزینه کمتر
Creating meaningful change in your life takes significant time and effort, and in this book Cait shares a deeply intimate view into just how substantial that change can be.
ایجاد یک تغییر معنادار در زندگی به زمان و تلاش قابل توجهی نیاز دارد و در این کتاب کیت یک دیدگاه کاملا صمیمی راجع به اینکه چقدر این تغییر می تواند اساسی باشد ، دارد.
Anthony Ongaro

This book is such a gift.
این کتاب یک هدیه است.
Brooke McAlary

قسمت هایی از کتاب یک سال با هزینه کمتر (لذت متن)
هنوز جواب همه سوال ها را نداشتم. وقتی یکی از آزمایش هایم را شروع کردم، هرگز جواب همه سوال ها را نمی دانستم. همان طور که فکرش را نمی کردم بتوانم سی هزار دلار از بدهی هایم را در دو سال یا سی پوندی را که در یک سال از دست داده بودم پرداخت کنم، فکر نمی کردم که طی دوازده ماه آینده ۵۱ درصد از درآمدم تا آخر ماه برسد، ۳۱ درصد پس انداز شود و بتوانم با بقیه اش به مسافرت بروم. نمی دانستم مطالب زیادی که در وبلاگم می گذارم یا آن گزارش ها و تجربه هایی را که آنلاین به اشتراک گذاشتم بالأخره تبدیل به این کتاب می شوند.