کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند

How to Talk So Kids Can Learn: At Home and in School
2 زبانه
کد کتاب : 34685
مترجم : مریم داداش زاده
شابک : 978-6003510937
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 400
سال انتشار شمسی : 1393
سال انتشار میلادی : 1995
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند اثر آدل فابر

در کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند نوشته ی ادل فبر و الین مازلیش، سعی شده، محیطی احساسی ایجاد شود که برای کودکان امن باشد تا آغوش خود را به روی مسائل تازه و ناآشنا باز کنند.
پدران، مادران و آموزگاران باید دست به دست هم بدهند و با یکدیگر همکاری کنند. هر دو طرف باید تفاوت میان واژه هایی را بدانند که باعث تضعیف یا تقویت روحیه می شود، واژه هایی که سبب برخورد یا همکاری می شود، واژه هایی که حضور ذهن کودک را مختل می کند و اندیشیدن را برای او ناممکن می سازد، و واژه هایی که علاقه طبیعی او را به یادگیری بالا می برد.
ادل فبر (Adele Faber) و الین مازلیش (Elaine Mazlish) در کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند، نشان داده اند که کودکان چگونه می توانند مسئولیت بپذیرند و خویشتن داری را تمرین کنند. روش های متعددی پیشنهاد شده است که کودکان را تشویق می کند تا بدانند کیستند و چه کسی می توانند باشند.

کتاب چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یاد بگیرند

آدل فابر
آدل فابر، زاده ی 12 ژانویه ی 1928، نویسنده ای آمریکایی است. او در مورد تربیت فرزندان و مسائل خانواده ها کتاب می نویسد و متخصص ارتباطات میان کودکان و بزرگسالان است. فابر در نیویورک زندگی می کند.