کتاب قانون جذب در روابط

Law of Connection
کد کتاب : 34950
مترجم :
شابک : 978-9648759587
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 192
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 11
زودترین زمان ارسال : 11 تیر

معرفی کتاب قانون جذب در روابط اثر مایکل لوسیر

بسیار احتمال دارد که طی چند روز- یا حتی زودتر – کلماتی را که خانواده، دوستان یا همکارانتان دائم به کار می برند تشخیص دهید. همچنین کلماتی راکه خودتان به طور مرتب به عنوان شیوه ی ارتباطی تان به کار می برید، شناسایی خواهید کرد. وقتی به این کلمات خودتان و دیگران توجه می کنید، یعنی در حال منسجم کردن و اجرای مطالبی هستید که از این کتاب آموخته اید.
و در می یابید که مهارت های انطباقی شما نیز بهبود یافته است، زیرا مرتب مراقب هستید که شیوه ی ارتباطی خود را با روحیه یا شیوه ی ارتباطی فرد یا گروه مقابل تطبیق دهید. و تفاهمی به وجود می آورید که ایجاد رابطه با دیگران را برایتان سرعت می بخشد و به وضوح مشاهده خواهید کرد.
تضاد و اختلاف نظر در همه جا و بین همه ی افراد وجود دارد. گاهی فقط تغییر چند کلمه می تواند همه چیز را دگرگون کند، گاهی همان دگرگونی به بیش از چند لغت نیاز دارد. فرایندها و فنون بسیار ساده هستند، و فقط به یاد داشته باشید که نتایج با شما سخن خواهند گفت.
کلید ایجاد رابطه این است که تبدیل به ارتباط گیرنده ای انعطاف پذیر شوید. انعطاف پذیری برای رابطه الزامی است.

کتاب قانون جذب در روابط

مایکل لوسیر
مایکل جی لوسیر (متولد: 22 ژانویه 1962 ، کانادا) در سال 1995 با موضوع قانون جذب آشنا شد و به یک پزشک معتبر NLP تبدیل شد. وی که یکی از اعضای هیئت علمی مرکز آموزش قانون جذب است، در یک جامعه یقه آبی در نیوبرانزویک کانادا بزرگ شد و اکنون خانه خود را در ویکتوریا، بی سی، کانادا می سازد.