کتاب بدون بال پرواز کن

Bedoon-e Bal Parvaz Kon
کد کتاب : 34956
شابک : 978-6226644570
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 247
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 10 مرداد

معرفی کتاب بدون بال پرواز کن اثر نرگس صرافیان طوفان

کتاب "بدون بال پرواز کن" که به قلم ساده و صمیمی "نرگس صرافیان طوفان" نوشته شده است، کتابی ست در دویست و چهل و هفت صفحه که انتشارات 360 درجه آن را منتشر کرده است. این کتاب دارای جملات قصاری است که با روح مثبت اندیشانه شان، ترکیبی جادویی از صمیمیت و احساسات خوب و تسلی بخش را به شما منتقل می کنند.
"بدون بال پرواز کن" از "نرگس صرافیان طوفان" به شما می آموزد که چطور هر روز را به بهترین روز خود بدل کنید و خود را دوست بدارید. یاد می گیرید که فقط و فقط برای خودتان زندگی کنید و از انتظار برای دوست داشته شدن رها شوید. این کتاب شما را به شما قدم زدن در ضیافت تکرار نشدنی دنیا دعوت خواهد کرد؛ جایی که در آن چشمتان به تمام جزئیات منحصر به فرد جهان باز خواهد شد و آن گاه که این اتفاق بیفتد، خود به خود یاد می گیرید که چطور هرچیزی را در ژرف ترین ابعاد آن دوست بدارید، به زندگی کردن عشق بورزید و راز زیستن یک حیات شیرین را در ساده ترین مسائلی که از بیرون پیچیده به نظر می رسند، کشف کنید.
نثر دلنشین و روان "نرگس صرافیان طوفان" در کتاب "بدون بال پرواز کن" به گونه ای است که خواننده می تواند از این متن های کوتاه، در هر زمان و مکانی و در هر حس و حالی بهره ببرد. او با مطالعه ی این کتاب، تجربه ای را به دست می آورد که او را از تنظیم زندگی اش بر اساس انتظارات دیگران و تظاهر به چیزی که نیست، رهایی خواهد بخشید.

کتاب بدون بال پرواز کن

قسمت هایی از کتاب بدون بال پرواز کن (لذت متن)
آدم ها را تحقیر نکن، عقده ای درون شان رشد می کند، هیتلر می شوند و دنیایت را به آتش می کشند. برای آدم ها توضیح بده و شفاف باش، وگرنه دائی جان ناپلئون می شوند و با تردیدهایشان زیرو رویت می کنند. آدم ها را دست کم نگیر، وگرنه چرچیل می شوند و بنیانت را از ریشه می برند. آدم ها را تهدید نکن! وگرنه آل کاپون می شوند و می افتند به جان آرامش و امنیتت. با آدم ها آدم وار که برخورد کنی؛ برایت خودشان می مانند و زیبایی های وجودشان را می بینی. غیر از این باشی؛ غیر از این خواهند بود…