کتاب ایلیا 6 و ۷

Iliya
تولد یک قهرمان
کد کتاب : 35207
شابک : 978-6229455913
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 65
سال انتشار شمسی : 1401
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 11
زودترین زمان ارسال : 5 مهر

معرفی کتاب ایلیا 6 و ۷ اثر امین توکلی

"ایلیا: تولد یک قهرمان 6" نوشته امین توکلی، ششمین فصل از مجموعه داستان‌های مصور متوالی است که با تصاویر جذاب همراه شده و داستان‌های هیجان‌انگیز پسری به نام امیرعلی را در ادامه تجسم می‌کند.

در قسمت‌های قبلی این مجموعه، ما شاهد بودیم که امیرعلی به دنبال دارویی برای مادرش بود و به صورت تصادفی آزمایشگاهی مخفی را کشف کرد که در حال تولید داروهای مسموم برای مردم شهر بود. او با شجاعت و قرار گذاشتن در معرض خطر، این آزمایشگاه را منهدم کرد و بعد از این اتفاق، یک قدرت فوق‌العاده به او داده شد. امیرعلی به یک مبارز قهرمان تبدیل شد و با استفاده از این قدرت، به محافظت از شهر و مردمش در برابر تهدیدها و دشمنان می‌پردازد.

اما از زمانی که امیرعلی شناخته‌شده و به مردم ایلیا معرفی شده است، با مواجهه با ماجراهای جدید و حقایق بیشتری روبه‌رو می‌شود. او با راهنمایی خضر، معلمش، به ماجراهایی پر از چالش و اثرات ناخواسته می‌پردازد. تنها این که تمام این اتفاقات تنها آغاز ماجراهای او هستند.

کتب کمیک به دلیل ترکیب تصاویر و متن‌ها، از توجه بسیاری از مخاطبان برخوردار شده‌اند و در سراسر جهان محبوبیت دارند. این کتاب نیز در همین راستا قرار دارد و خواننده با دنبال کردن تصاویر و متن‌ها از راست به چپ و از بالا به پایین، دنیای شگفت‌انگیز کمیک را تجربه می‌کند.

کتاب ایلیا 6 و ۷