کتاب پرواز با پاراگلایدر

Flying with a paraglider
(روایت زندگی شهید مدافع حرم مهدی علی دوست آلانقی)
کد کتاب : 35386
شابک : 978-6227177336
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 236
سال انتشار شمسی : 1399
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 17 آذر

معرفی کتاب پرواز با پاراگلایدر اثر علی فاطمی پور

قصه مدافعین حرم تمام ناشدنی است. حریم اهل بیت قرن هاست که فدایی دارد حتی اگر تنها حرمی از آن بزرگواران باشد... "اصلا حرم ناموس ما شیعه ست! "
شهیدی که در سوریه، عراق و در هر مکان و زمانی، شهید شده باشد همانند این است که جلوی در حرم امام حسین (علیه السلام) شهید شده است؛ چرا که اگر این شهیدان نبودند، اثری از حرم اهل بیت (ع) نبود.»
این سخنان نقل قولی است از فرمایشات رهبر انقلاب در جمع خانواده های شهدای مدافع حرم که به تنهایی گویای منزلتی است که می توان برای این شهدا تصور کرد.
مهدی علیدوست اولین شهید پاسدار مدافع حرم حضرت زینب (س) از قم بود. وی در 25 مرداد سال 65 متولد شد و در 25 مهرماه 94 مصادف با سوم ماه محرم بعد از عملیات آزادسازی یکی از روستاهای سوریه که در تصرف داعش بود، با برخورد ترکش به پهلویش به درجه شهادت نائل آمد.

کتاب پرواز با پاراگلایدر

علی فاطمی پور
علی فاطمی پور متولد سال 1370، مشغول به تحصیل در مقطع درس خارج حوزه علمیه قم(به مدت 3 سال) و استفاده از محضر آیات عظام جوادی، مکارم، عابدی و اساتید دیگر است. وی سطح سه حوزه علمیه قم،دوره آموزشی کارشناسی ارشد رشته تربیت اخلاقی موسسه آموزش عالی اخلاق و تربیت، دانش پژوه درس خارج اخلاق و تربیت اسلامی حضرت آیت الله حائری شیرازی(رحمه الله علیه) سال تحصیلی 96-1395 را به پایان رسانده است.