کتاب نگاهی نو به فلسفه

Philosophy: History, Ideas, Theories, Who's Who, How to Think
تاریخ، اندیشه ها، نظریه ها، شخصیت ها، چگونگی اندیشیدن
کد کتاب : 35809
مترجم : محمداحسان مصحفی
شابک : 978-6001170782
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 332
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 18 آذر

معرفی کتاب نگاهی نو به فلسفه اثر استیفان لاو

فلسفه اندیشیدن سفری پر مخاطره به فراتر از محدودیتهای اندیشه و ادراک است. برای بسیاری رو به رو شدن با پرسش ها و مسائل فلسفی جالب توجه است در حالی که نمی دانند باید از کجا شروع کنند. هدف این کتاب فراهم اوردن راهنمایی دقیق روشن و غیرفنی برای علاقه مندان به اشنایی با فلسفه است.
این کتاب راهنمای فلسفه برای افراد افراد غیر متخصصی نوشته شده است ک به فلسفه علاقه دارند. همچنین برای دانش آموزان یا دانشجویانی که دوره ای آموزشی را در فلسفه آغاز کرده اند می تواند مفید باشد. در صفحات این کتاب به کشف برخی از چشمگیرترین، گیج کننده ترین و الهام بخش ترین اندیشه هایی که بشر تاکنون پرورانده است. و گاه کاملا غیرعادی هستند خواهید رسید. و درخواهید یافت بسیاری از پرسش هایی که افلاطون یکی از بزرگترین فیلسوفان تاریخ در دوره باستان به آنها پرداخته بود در واقع همان پرسش هایی هستند که فیلسوفان امروز با آنها دست و پنجه نرم می کنند. باید توجه داشت کتاب پیش رو کتابی نیست که به زحمت از آغاز تا پایان خوانده شود بدون تردید صفحه های آن را به تدریج کندوکاو خواهید کرد و این دقیقا همان هدفی است که این کتاب در پی آن است. هرجا ارتباطی میان اندیشمندان و اندیشه های مختلف یافتید می توانید آزادانه و بدون رعایت کردن ترتیب از فصلی به فصل دیگر گذر کنید.

کتاب نگاهی نو به فلسفه

استیفان لاو
استیون لاو متولد ۱۹۶۰ ، فیلسوف انگلیسی و استاد دانشگاه لندن است. از ایشان مقالات متعددی در زمینهٔ فلسفه ویتگنشتاین، فلسفه ذهن و فلسفه دین منتشر شده‌است. او سردبیر نشریهٔ بیندیش است. استیون لاو در کتاب فلسفه‌ها از مجموعه کتاب‌های مصور ۳۰ ثانیه، با همکاری جولیان بگینی و بری لوور به تشریح ۵۰ مورد از فلسفه‌های تاریخ پرداخته است.