کتاب اسب و آدمش

The Horse and His Boy
ماجراهای نارنیا
کد کتاب : 35969
مترجم :
شابک : 978-9647100045
قطع : پالتویی
تعداد صفحه : 205
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 1954
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 31 خرداد

معرفی کتاب اسب و آدمش اثر سی اس لوئیس

زمانی چهار تا بچه بودند به اسم های پیتر، سوزان، ادموند و لوسی. «اسب و آدمش» درباره ی اتفاقی است که وقتی آن ها را هنگام جنگ به خاطر دور کردن از حمله های هوایی به بیرون از لندن فرستادند، برایشان رخ داد. بچه ها را به خانه ی پروفسور پیری فرستادند که در دل روستایی زندگی می کرد که شانزده کیلومتر از نزدیک ترین ایستگاه قطار و بیش از دو کیلومتر از نزدیک ترین اداره ی پست فاصله داشت…
ماجراهای نارنیا از هفت کتاب مستقل پدید آمده است که خواننده می تواند آن ها را به دنبال هم و یا جدا از هم بخواند و از حوادث درهم تنیده و تخیل برانگیز آن ها لذت ببرد. این هفتگانه ی جذاب و پرهیجان سال هاست که در سراسر جهان با استقبال گرم و روزافزون جهان روبه رو شده است.

کتاب اسب و آدمش

سی اس لوئیس
کلایو استیپلز لوئیس، (به انگلیسی: Clive Staples Lewis) (زاده ۲۹ نوامبر ۱۸۹۸ - درگذشته ۲۲ نوامبر ۱۹۶۳) نویسنده مشهور ایرلندی و خالق سرگذشت نارنیا.این نویسنده، منتقد، پژوهشگر ادبی و استاد کرسی انگلستان قرون وسطی و رنسانس در دانشگاه کمبریج، در طول عمر پربارش در زمینه‌های گوناگون ادبیات آثار بسیاری پدید آورد که اکثر کتاب‌های او دربارهٔ الهیات مسیحی، و ادبیات قرون وسطا و دوران رنسانس است.