کتاب دگرگونی های بزرگ

Some Assembly Required
رمزگشایی چهارمیلیارد سال حیات از فسیل های باستانی تا DNA
کد کتاب : 36023
مترجم :
شابک : 978-6227061079
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 248
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 31 خرداد

معرفی کتاب دگرگونی های بزرگ اثر نیل شوبین

کتاب دگرگونی های بزرگ
با عنوان فرعی رمزگشایی چهارمیلیارد سال حیات از فسیل های باستانی تا DNA، روایتی زنده و در دسترس از تحولات بزرگ تاریخ زندگی روی زمین به ما می دهد .
این کتاب دیدگاه جدیدی از تکامل زندگی انسان و حیوان را توضیح می دهد. و چگونه تنوع باورنکردنی زندگی در سیاره ما را مورد واکاوی علمی قرار می دهد .

این کتاب به صورت حیرت انگیزی روند تکامل حیوانات و موجودات زنده بر روی کره زمین را شرح می دهد. لحن گیرای نویسنده باعث می شود تا این اطلاعات علمی در بستری جذاب به خواننده منتقل شود و از خواندن آنها دلسرد نشود.
طی میلیاردها سال ، ماهیان باستان تکامل یافتند تا در خشکی قدم بزنند ، خزندگان به پرندگانی تبدیل می شوند که پرواز می کنند ، و پستانداران اصلی از نوع انسان به تکامل می رسند که روی دو پا راه می روند ، صحبت می کنند و می نویسند. برای بیش از یک قرن ، دیرینه شناسان در جهان گشته اند تا فسیل هایی را کشف کنند که نشان می دهد چگونه چنین تغییراتی اتفاق افتاده است.

نیل شوبین نویسنده این کتاب خوانندگان را به سفر کشف راز موجودات زنده در طول قرن ها می برد ، زیرا کاوشگران و دانشمندان به دنبال درک ریشه های تنوع عظیم زندگی هستند.

نیل شوبین استاد بیولوژی ارگانیکال و آناتومی رابرت آر بنسلی در دانشگاه شیکاگو است. وی در سال 2011 به آکادمی ملی علوم انتخاب شد.

کتاب دگرگونی های بزرگ

نیل شوبین
نیل شوبین (متولد 22 دسامبر 1960) یک دیرینه شناس آمریکایی، زیست شناس تکاملی و نویسنده علوم رایج است.وی استاد رابرت آر. بنزلی ، استاد زیست شناسی ارگانیسم و آناتومی ، معاون دانشی زیست شناسی ارگانیسم و آناتومی و استاد کمیته زیست شناسی تکاملی در دانشگاه شیکاگو و همچنین به عنوان سرآمد موزه زمینه تاریخ طبیعی است. او بیشتر به دلیل کشف مشترک Tiktaalik roseae با تد داشلر و فریش جنکینز شناخته شده است.
نکوداشت های کتاب دگرگونی های بزرگ
Exhilarating . . . [Shubin] is one of the best.
نشاط آور . . [شوبین] یکی از بهترین هاست.
Booklist Booklist

Enjoyable . . . Eloquent . . . This superb primer brings the intellectual excitement of the scientific endeavor to life in a way that both educates and entertains.
لذت بخش . . شیوا . . . این آغازگر عالی هیجان فکری این تلاش علمی را به روشی می آموزد که هم آموزش می دهد و هم سرگرم می کند.
Publishers Weekly Publishers Weekly

An engaging, must-read for anyone with an interest in evolution
جذاب ، خوانده شده برای هر کسی که علاقه مند به تکامل است
Library Journal Library Journal

قسمت هایی از کتاب دگرگونی های بزرگ (لذت متن)