کتاب نبرد هزار تو

The Battle of the Labyrinth
پرسی جکسون و فرمانروایان المپ 4
کد کتاب : 36061
مترجم :
شابک : 978-9643638344
قطع : پالتویی
تعداد صفحه : 456
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2008
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 30 خرداد

معرفی کتاب نبرد هزار تو اثر ریک ریوردن

کتاب های پرسی جکسون، مجموعه ای پنج جلدی تخیلی-افسانه ای است که داستان پسربچه ی دورگه ای را با قدرت شگفت انگیز روایت می کند. او رگه ای از انسان و رگه ای از خدایان افسانه ای یونان دارد و خودش در سن نوجوانی به این حقیقت پی می برد.
نبرد هزارتو جلد چهارم این مجموعه است.
در این جلد زمان نبرد بین المپی ها و تیتانها، کرونوس نزدیک تر می شود. پرسی و دیگر دورگه ها از طریق هزارتو تلاش می کنند از حمله ی دشمنان پیشگیری کنند که در این راه با اتفاقات و دنیای شگفتی روبه رو می شوند؛ آشنایی و مقابله با موجودات اساطیری جریان و رویدادهای جدیدی را برایشان روشن می کند.

کتاب نبرد هزار تو

ریک ریوردن
ریچارد راسل ریوردن جونیور متولد 5 ژوئن 1964 نویسنده آمریکایی است. وی به دلیل نوشتن سری داستان های پرسی جکسون و المپیک ها ، که در مورد پسری دوازده ساله به نام پرسی جکسون است که کشف می کند فرزند خدای یونانی پوزیدون است ، شناخته شده است. کتابهای وی به 42 زبان ترجمه شده و بیش از 30 میلیون نسخه در ایالات متحده به فروش رسیده است. فاکس قرن بیستم دو کتاب اول سری پرسی جکسون را به عنوان بخشی از یک سری فیلم ها اقتباس کرده است.اولین رمان بلند ريوردان تکیلای بزرگ قرمز بود که به کتاب اول در مجموعه Tres Nav...