کتاب مجموعه رمان های روون

Rowan of Rin Series
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 91,000 | 81,900 تومان

  • موجود
  • انتشارات: افق افق
    نویسنده:
کد کتاب : 361
مترجم :
شابک : 978-9643696733
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 848
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1993
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 15
زودترین زمان ارسال : 18 تیر

برنده ی جایزه ی بهترین کتاب کودک سال 1994

مجموعه ی چهارجلدی(با قاب)

معرفی کتاب مجموعه رمان های روون اثر امیلی رودا

کتاب های روون، مجموعه رمان هایی در سبک فانتزی کودک و نوجوان هستند که به قلم نویسنده ی استرالیایی، امیلی رودا، به رشته ی تحریر درآمده اند. این مجموعه، ماجراجویی های پسری روستایی و خجالتی به نام روون را روایت می کند. حتی فکر شجاع بودن هم به سر روون خطور نمی کند؛ اما زمانی که خطری روستای او را مورد تهدید قرار می دهد، روون درمی یابد که بسیار مفیدتر از چیزی است که می توانست تصورش را بکند. حرف های هشداردهنده ی زنی خردمند به نام شبا، از فکر روون بیرون نمی روند. معماهای اسرارآمیز این زن، تنها کمک دهنده ی روون در برطرف کردن تک تک مشکلات است. در تمام کتاب های این مجموعه، روون باید عزم و اراده ی خود را برای غلبه بر خطرناک ترین و ترسناک ترین وضعیت ها و موجودات-هیولاهایی مخوف، کوه ممنوعه و اسیرکنندگان مردمش-پیدا کند. این مجموعه ی منحصربه فرد از داستان های ماجرایی و فانتزی، به خوبی حجم زیاد توقعات مخاطبین از امیلی رودا را برآورده ساخته است.

کتاب مجموعه رمان های روون

امیلی رودا
جنیفر روو، زاده ی ۱۹۴۸، نویسنده ی استرالیایی است. بسیاری از داستان های او در صدر فهرست پرفروش ترین کتابهای کودکان استرالیا قرار دارند. او اولین کتابش «چیزی استثنایی» را در سال ۱۹۸۴ و دومین کتابش «خوک ها پرواز می کنند» را در سال ۱۹۸۶ چاپ کرد. وی همچنین فیلمنامه ی فیلم Murder Call را نوشته است. جنیفر روو، در آثاری که برای کودکان می نویسد، از نام مستعار امیلی رودا استفاده می کند، اما در آثار معمولی اش از نام اصلی خود بهره می گیرد.یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین کتاب های امیلی رودا مجموعه ی «دلت...
نکوداشت های کتاب مجموعه رمان های روون
Undeniably satisfying.
به شکل غیرقابل انکاری رضایت بخش.
Children's Literature

A fast-moving and enjoyable tale.
داستانی سریع و لذت بخش.
School Library Journal School Library Journal

An ideal mix of suspenseful plot, unusual characters, and an engaging hero.
ترکیبی آرمانی از داستان پرتعلیق، شخصیت های عجیب و غریب و قهرمانی جذاب.
Horn Book Horn Book

قسمت هایی از کتاب مجموعه رمان های روون (لذت متن)
با ترس از کوه بالا رفتی. با ترس با خطراتش مواجه شدی. و با ترس پیش رفتی. شجاعت واقعی این است روون. فقط احمق ها نمی ترسند.

تو توسط عنکبوت های غول پیکر مورد حمله قرار گرفته ای، تقریبا در مردابی خفه شده ای و حالا نیمه غرق شده و نیمه یخ زده ای، و از این که جلوی من لباست را دربیاوری خجالت می کشی! این مسخره به نظر نمی آید؟

گل، شریر نیست چون جایی که باید، شکوفه می کند. گل فقط وجود دارد. درست مثل ماهی ها در این استخر، و پرندگان بر صخره، و تو، و من.