کتاب تردید مگره

Maigret Hesitates
کد کتاب : 3692
مترجم :
شابک : 9789642533510
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 188
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 1968
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 9 تیر

معرفی کتاب تردید مگره اثر ژرژ سیمنون

هنگامی که یک نامه نویس مرموز به بازرس مگره هشدار می دهد که قتل قریب الوقوع است، مگره باید قبل از اینکه خیلی دیر شود، پیام ها را به سوی منبع آنها ردیابی کند.

هنگامی که یک سری نامه که با لوازم التحریر گران قیمت نوشته شده است، به میز مگره می رسد که ادعا می کند قتلی اتفاق خواهد افتاد اما نویسنده مطمئن نیست که چه کسی خواهد مرد، چه کسی قتل را انجام خواهد داد، و چه زمانی قتل اتفاق می افتد، علاقه مگره تحریک می شود. او به سرعت لوازم التحریر را به خانه امیل پارندون، یک وکیل برجسته بازمی گرداند. اما زمانی که بازرس به آنجا رسید، متوجه می‌شود که یافتن سرنخ‌هایی از جنایتی که هنوز مرتکب نشده‌اند، آسان نیست. وقتی قتلی اتفاق می افتد، هویت قربانی حتی مگره را متعجب می کند.

معمایی پیچیده و جذاب، نویسنده در ایم کتاب قدرت های کارآگاه بزرگ را در معرض آزمایش قرار می دهد.

کتاب تردید مگره

ژرژ سیمنون
ژرژ سیمنون، زاده ی فوریه ۱۹۰۳ و درگذشته ی ۴ سپتامبر ۱۹۸۹، نویسنده ی بلژیکی بود. از وی که به خاطر نوشتن رمان های پلیسی شهرت داشت نزدیک به ۵۰۰ رمان و تعداد بسیاری آثار کوتاه منتشر شده است. سیمنون خالق شخصیت کمیسر مگره یکی از سرشناس ترین کارآگاه های ادبیات پلیسی جهان است.ژرژ ژوزف کریستین سیمنون در ۱۳ فوریه سال ۱۹۰۳ در شهر لیژ بلژیک به دنیا آمد. پدرش دزیره در یک شرکت بیمه حسابدار بود.ژرژ در سال های ۱۹۰۸ تا ۱۹۱۴ در مدرسه ی سن آندره به تحصیل پرداخت و با آغاز جنگ جهانی اول در سال ۱۹۱۴ به کالج سن لوی...