کتاب آنی شرلی (کتاب پنجم)

Anne's House of Dreams
در خانه ی رویاها
کد کتاب : 37035
مترجم :
شابک : 978-6000803599
قطع : جیبی
تعداد صفحه : 368
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1917
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 5 بهمن

معرفی آنی شرلی (کتاب پنجم) اثر ال ام مونتگمری

این کتاب جلد پنجم از مجموعه رمان هایی است که ماجرای آنی شرلی، دختر شاداب و پرانرژی با موهایی قرمز و صورتی ککی مکی، را شرح می دهند. دختری که تا مدت ها در یتیم خانه بزرگ شده و پس از آن تحت سرپرستی یک خانواده درآمده است. همیشه چیزی در وجود آنی جاری است که فراز و نشیب های زندگی را برایش هموار می کند و آینده اش را روشن می سازد، چیزی بزرگ هم چون امید.
این جلد از مجموعه روایتگر زندگی سرشار از غم و شادی اما دلنشین آنی پس از ازدواج با گیلبرت بلایت، ترک عمارت گرین گیبلز، سکونت در خانه ی کوچک رویاهایشان در ساحل بندر و تولد فرزندشان است.

کتاب آنی شرلی (کتاب پنجم)

ال ام مونتگمری
لوسی مود مونتگمری، زاده ی 30 نوامبر 1874 و درگذشته ی 24 آپریل 1942، نویسنده ی کانادایی بود.مونتگمری در کلیفتون به دنیا آمد و در بیست و یک ماهگی، مادرش را بر اثر بیماری از دست داد. پس از آن، پدربزرگ و مادربزرگش مسئول بزرگ کردن او شدند. مونتگمری پس از فارغ التحصیلی ، یک سال را در کنار پدر و نامادری اش گذراند و اولین اثر خود را که یک شعر بود، در روزنامه ی دیلی پاتریوت به انتشار رساند. او سپس یک دوره ی معلمی دو ساله را در یک سال گذراند و در سال های 1895 و 1896 به تحصیل در رشته ی ادبیات پرداخت.جسد...