کتاب راز دختر استیو جابز

Small Fry
کد کتاب : 37450
مترجم : مژده محمدی
شابک : 978-6226837378
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 480
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 1 بهمن

نامزد بهترین کتاب خودزندگی نامه گودریدز سال 2018

معرفی کتاب راز دختر استیو جابز اثر لیزا برنان جابز

روایت دختری که می خواست جای خودش را بین والدینش بیابد. پدری که انکارش می کرد و مادری که تنها بود. مادر و پدری که از زمین تا آسمان متفاوت بودند. دختر استیو جابز از زمانی می گوید که از شدت گرسنگی خوابشان نمی برده و پدرشان چند کیلومتر آن طرف تر از مبانی موفقیت سخن می رانده است.
خاطرات «لیزا برنان-جابز» روایتی متفاوت از پدرانگی شخصیت معروف و تأثیرگذار دنیای تکنولوژی است. راز دختر استیو جابز با دقتی شگفت انگیز از جزئیات زندگی دور و نزدیک جابز می گوید. برنان جابز از «پایان سینمایی» خودش و پدرش هم می گوید.

کتاب راز دختر استیو جابز

لیزا برنان جابز
لیزا نیکول برنان جابز (متولد 17 مه 1978) نویسنده آمریکایی است. او دختر استیو جابز، بنیانگذار اپل و کریسان برنان است. جابز در ابتدا برای مدت چندین سال پدری را انکار کرد که منجر به تشکیل پرونده قضایی و گزارش های مختلف رسانه ای در روزهای ابتدایی اپل شد. لیزا و استیو جابز سرانجام باهم آشتی کردند و او پدر بودن را پذیرفت. بعدها برنان جابز به عنوان روزنامه نگار و نویسنده مجله فعالیت کرد. یک رایانه تجاری اولیه اپل، Apple Lisa، به نام برنان جابز نامگذاری شده است و او در تعدادی از بیوگرافی ها و فیلم ها...