کتاب دل و دلدادگی و موانع در کمین

Del va Deldadegi
کد کتاب : 37751
شابک : 978-6003401785
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 171
سال انتشار شمسی : 1398
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب دل و دلدادگی و موانع در کمین اثر نهضت صالحیان

«کتاب دل و دلدادگی و موانع در کمین حاصل حدودا چهل سال کار حرفه ای من است که آن را به زبانی ساده برای همگان نوشته ام و جای پای بیشتر قصه های آن در زندگی همه ی ما پیداست. شاید این کتاب راه هایی برای برون رفت از بن بست های رابطه شکن ارائه کند و جلوی خیلی از رنج های ناشی از ندانستن را بگیرد.
هدف من از نگارش این کتاب ارائه ی کاری علمی به جامعه ی حرفه ای نبوده، اگرچه از فرضیه های بسیاری یاری گرفته است که می تواند برای همگان آموزنده باشد. هدف واقعی گسترش مهربانی و زخم زدایی از روابط صمیمانه است، جایی که ما ناخواسته و ندانسته حوض رابطه را گل آلود می کنیم و دیگر آب آن برای هیچ کس صاف نیست و چه بسا مجبور باشیم تا پایان عمر آن را بنوشیم.
کتاب دل و دلدادگی را به این امید نوشتم که کاری در راه بهبود روابط آدمی کرده باشم. بیایید با این منظور آن را بخوانیم که به دیگران نزدیک تر شویم و مهربانی را گسترش بدهیم. وصلت های عاطفی که آدمی را عضو منظومه ی «دل دانی» دیگران می کند، بزرگ ترین ثروت ماست.
پس چرا موانع در کمین را نشناسیم؟»

کتاب دل و دلدادگی و موانع در کمین

نهضت صالحیان
دکتر نهضت فرنودی (صالحیان) تحصیلات لیسانس خود را در دانشگاه تهران و فوق لیسانس و دکترای روانشناسی بالینی‌اش را در آمریکا به اتمام رسانده است.او طی بیست سال تلاش بی‌وقفه برای ارتقاء سطح آگاهی افراد نسبت به سلامت روح و روان بیش از ۲۰۰ سمینار و کنفرانس وسخنرانی در باب روانشناسی و مسائل فرهنگی- اجتماعی از جمله روابط موفق، فرزندپروری، خانواده سالم، جامعه سالم، دموکراسی از دیدگاه روانشناسی، عشق از دیدگاه روانشناسی و هوش عاطفی برگزار کرده است.خانم فرنودی از سال ۱۹۸۶ سخنران مهمان دانشگاه&zw...