کتاب ترس و نفرت در لالیگا

Fear and Loathing in La Liga
(بارسلونا و رئال مادرید)
  • 15 % تخفیف
    50,000 | 42,500 تومان

  • موجود
  • انتشارات: گلگشت گلگشت
    نویسنده:
کد کتاب : 38582
مترجم :

شابک : 978-9645948496
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 354
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 1 بهمن

نامزد جایزه کتاب سال ورزشی ویلیام هیل سال 2013

معرفی کتاب ترس و نفرت در لالیگا اثر سید لو

نویسنده در کتاب پیش رو نبرد تاریخی میان دو باشگاه فوتبال بارسلونا و رئال مادرید را که زمینه ساز تعصب، نفرت و جنگ میان اسپانیا و منطقه ی خودمختار این کشور به نام کاتالونیا شده است، به تصویر می کشد.

کتاب ترس و نفرت در لالیگا

سید لو
سیمون جیمز "سید" لو (متولد 21 ژوئن 1976) ستون نویس و روزنامه نگار انگلیسی است. وی متولد آرچوی لندن و مستقر در مادرید است و فوتبال اسپانیا را برای بسیاری از نشریات، وب سایت ها، کانال های تلویزیونی، ایستگاه های رادیویی و پادکست های مربوط به فوتبال در سراسر جهان پوشش می دهد.لو در شمال لندن متولد و بزرگ شد. او نه هوادار آرسنال است و نه تاتنهام، دو باشگاه محلی و رقبای سرسختش، اما در عوض با حمایت از لیورپول بزرگ شد. او این را به برادر بزرگترش نسبت می دهد که او را از پیروی از کوئینز پارک رنجرز، تیمی...
قسمت هایی از کتاب ترس و نفرت در لالیگا (لذت متن)
رئیس مادرید وزیر خزانه داری کشور را دشمن شماره یک باشگاه خوانده بود: البته بعد از این که او پوشکاش را یک کمونیست خواند. برنابئو حتی خوزه میلان آستری را از جایگاه ویژه مدیران خارج کرد، بعد از این که او سر خود یک میهمان آورده بود. میلان آستری یک روان پریش خونخوار که بازویی قطع شده و به جای چشم راست سوراخی داشت، یکی از کهنه سربازان جنگ مراکش بود و جمله ی معروف «زنده باد مرگ» را در یکی از مناظره هایش فریاد زده بود، به عبارتی دیگر بدترین آدمی بود که برای دور زدن می توان تصور کرد.