کتاب چهار اصل اجرای استراتژی

The 4 Disciplines of Execution
کد کتاب : 38686
مترجم :
شابک : 978-6004970624
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 338
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2011
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب چهار اصل اجرای استراتژی اثر مجموعه ی نویسندگان

کتاب "چهار اصل اجرای استراتژی" می تواند همه موارد را برای همیشه تغییر دهد.

کتاب " چهار اصل اجرای استراتژی" فرمولی ساده ، قابل تکرار و اثبات شده برای اجرای مهمترین اولویت های استراتژیک شما در میان گردباد و مواقع اضطراری است. با پیروی از 4 رشته:

• تمرکز بر موارد بسیار مهم
• اقدام سریع
• نگه داشتن یک رتبه بندی جذاب
• ایجاد ردیف پاسخگویی

رهبران می توانند نتایج موفقیت آمیز تولید کنند ، حتی زمانی که اجرای استراتژی به تغییر قابل توجهی از تیم های خود نیاز دارد.

4DX تئوری نیست. این یک سری روشهای اثبات شده است که طی سالهای متمادی توسط صدها سازمان و هزاران تیم آزمایش شده است. وقتی یک شرکت یا یک فرد به این رشته ها پایبند باشد ، بدون توجه به هدف ، نتایج عالی می گیرد. 4DX نشان دهنده یک روش جدید تفکر و کار است که برای پیشرفت در شرایط رقابتی امروز ضروری است. به زبان ساده ، این یکی از کتاب هایی است که هیچ رهبر تجاری قادر به از دست دادن آن نیست.

کتاب چهار اصل اجرای استراتژی

دسته بندی های کتاب چهار اصل اجرای استراتژی
قسمت هایی از کتاب چهار اصل اجرای استراتژی (لذت متن)
بی.جی. واکر با بزرگ ترین چالش دوران کار خود مواجه شده بود. به عنوان کمیسیونر دایره خدمات انسانی ایالت جورجیا که به تازگی در ۲۰۰۴ به این سمت منصوب شده بود، می دید که بیست هزار نیروی کار او کاملا بی روحیه اند. این دایره شش مسئول را در پنج سال سوزانده بود و به دلیل شماری از مرگ ها و حوادثی که کودکان تحت مراقبت ایالت درگیر آنها بودند زیر نگاه انتقادی دائمی رسانه ها قرار داشت. ماه ها، کارکنان او در سایه ترس دائمی اشتباه نکردن قرار داشتند، که فقط بهره وری ضعیف آنها را بدتر می کرد و منجر به بزرگ ترین انباشت کار در کشور شد. بی.جی واکر نیاز به راهی برای برگرداندن تمرکز و هدایت به تیم خود داشت و می دانست که زمان چون ابر در گذر است.