کتاب خداحافظ راکون پیر

Goodbye old raccoon
کد کتاب : 38829
شابک : 978-9643915049
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 36
سال انتشار شمسی : 1398
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب خداحافظ راکون پیر اثر کلر ژوبرت

داستان خداحافظ راکون پیر در یک جنگل اتفاق می افتد. یک خرگوش مادر پس از وضع حمل متوجه می شود فرزند هفتمش حاضر نیست از شکمش خارج شود. خرگوش پدر به دنبال راکون پیر می رود. راکون پیر با گفتن از زیبایی های جهان به خرگوش هفتم او را راضی می کند از شکم مادرش خارج شود. اما پس از مدتی راکن پیر می میرد و خرگوش تنها می شود.
کلر ژبرت در این کتاب مفهوم مرگ را به کودکان نشان داده. ژبرت تصویر زیبایی از زندگی پس از مرگ برای کودکان ترسم می کند. مطالعه ی این کتاب برای آشنایی کودکان با چیستی مرگ مناسب است. خداحافظ راکون پیر باعث می شود کودکان از مرگ اطرافیان نترسند و آرامشی قلبشان را احاطه کند.

کتاب خداحافظ راکون پیر

کلر ژوبرت
کلر ژوبرت (Claire Jobert) نویسنده و تصویرگر، در ماه مه 1961 در پاریس به دنیا آمد. وی در یک خانواده مسیحی بزرگ شد. او در نوزده سالگی به اسلام گروید و هنگام ازدواج به ایران مهاجرت کرد. کلر ژوبرت دارای مدرک لیسانس در علوم آموزشی است.او خودش داستان هایش را تصویر می کشد. با نگاهی گذرا به آثار او، می توانید به راحتی مشغله های او را با موضوعاتی چون ایمان و دین، هویت، روابط کودکان با محیط اطراف خود و غیره درک کنید. بیشتر آثار این نویسنده برای کودکان در سنین ابتدایی است.