کتاب 23 اصل موفقیت وارن بافت

Becoming Rich
  • 76,000 تومان

  • تمام شد ، اما میاریمش 😏
  • انتشارات: نوآور نوآور
    نویسنده:
کد کتاب : 38910
مترجم :

شابک : 978-6001680021
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 368
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2005
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 16
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب 23 اصل موفقیت وارن بافت اثر مارک تایر

۲۳ اصل موفقیت وارن بافت و دیگر نابغه های سرمایه گذاری» عنوان کتابی است به قلم «مارک تایر» که توسط سیدمحمد حسینی بهشتیان و امیر کامگار ترجمه و از سوی نشر نوآور منتشر شده است. کتاب حاضر برگردان ویرایش سوم یکی از پرفروش ترین کتاب های نوشته شده در مورد وارن بافت و دیگر بزرگان سرمایه گذاری است. مولف در این کتاب، با گردآوری ۲۳ اصل و ۷ اشتباه بزرگ، نشان می دهد اصولی که وارن بافت و دیگران را به ثروتمندترین سرمایه گذاران دنیا تبدیل کرد، همان روش های ذهنی و استراتژی هایی است که این افراد ایجاد کرده و در مدت ۵۰ سال به انجام آنها پایبند بوده اند.
کتاب ۲۳ اصل موفقیت وارن بافت مشتمل بر دو بخش و ۳۲ فصل است که در بخش اول روش های موفق وارن بافت و جورجی شوارتز مورد بحث و بررسی قرار گرفته و در بخش دوم نیز، ۲۳ اصل موفقیت تشریح شده است. در پایان کتاب نیز خلاصه ۲۳ اصل سرمایه گذاری به صورت ضمیمه درج شده است.

کتاب 23 اصل موفقیت وارن بافت

مارک تایر
مارک تایر نویسنده و تاجر استرالیایی است که از سال 1977 در هنگ کنگ زندگی و کار کرده است. وی مشاور بازاریابی بوده و به راه اندازی پنج نشریه جدید سرمایه گذاری کمک کرده است. وی از دانشگاه ملی استرالیا در رشته اقتصاد فارغ التحصیل شد و در حال پیگیری دکترای خود است.