کتاب موفقیت تحت استرس

Success Under Stress
(راهکارهایی برای حفظ آرامش، اعتماد به نفس و کارآمدبودن، وقتی تحت استرس هستید)
کد کتاب : 39049
مترجم :
شابک : 978-6222206512
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 345
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 1 بهمن

معرفی کتاب موفقیت تحت استرس اثر شارون ملنیک

کتاب موفقیت تحت استرس نوشته دکتر شارون ملنیک است که توسط سرکار خانوم الهام شریف به فارسی ترجمه و توسط انتشارات نسل نواندیش به چاپ رسیده است، در این کتاب راهکار هایی برای حفظ ارامش، اعتماد به نفس و کار آمد بودن، وقتی تحت استرس هستید ارائه میشود.
این روزها سخت است که در میان طوفان وقایع اضطراب آور آرامش خود را حفظ کنید و زندگی شخصی تان را از هجوم تنش های بیرونی دور نگه دارید، چه رسد به آنکه بخواهید از پله های موفقیت بالا بروید. در چنین شرایطی باید خوب استراحت کنیم، تغذیه مناسب داشته باشیم و با شیوه های مختلف آرامش خود را حفظ کنیم. همه این ها درست، ولی به نظر می رسد در مواجهه با چالش های دنیای امروز آن ها هم کفایت نمی کنند و از آن گذشته چه کسی وقتش را دارد؟
موفقیت تحت استرس گنجینه ای از بهترین، سریع ترین و کاربردی ترین ابزار های مقابله با استرس و افزایش بهره وری را در اختیار شما می گذارد. این کتاب به شما کمک می کند زودپز درونتان را خاموش کنید، تنش های روابط را کم کنید، بیش از هر زمان دیگر از زندگی شغلی خود راضی باشید و افزون بر همه آن ها، آرامش و امنیتی را تجربه کنید که پیش از آن هرگز تجربه نکرده بودید. در دنیای پر استرس امروز هیچ کتابی بهتر از کتاب موفقیت تحت استرس برای مردان و زنان کارآفرین و پرمشغه وجود ندارد. این کتاب را بخرید، روی میز کارتان بگذارید و مثل من هر روز از آن استفاده کنید. الی دیویدسون، نویسنده ی برنده ی جایزه ی کتاب های کوچینگ و مربیگری.

کتاب موفقیت تحت استرس

شارون ملنیک
دکتر شارون ملنیک (SHARON MELNICK)، یک روانشناس تجارت است که به متخصصان "از راه خودشان" کمک می کند. ابزارهای عملی وی با 10 سال تحقیق در دانشكده پزشكی هاروارد و توسط بیش از 6000 شركت كننده در آموزش و مربیان مربی مورد آزمایش قرار گرفته است.