کتاب فروش در 60 ثانیه

The 60 Second Sale
کد کتاب : 39393
مترجم :
شابک : 978-6222201623
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 232
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 7 بهمن

معرفی کتاب فروش در 60 ثانیه اثر دیوید وی لورنزو

چرا ۶۰ ثانیه؟
این کتاب برایتان فضایی ایجاد می کند تا شما فروش خود را در ۶۰ ثانیه قطعی کنید.
خیلی ها با دیدن عنوان این کتاب می گویند که هرگز در عمرشان نتوانسته اند در مدت 60 ثانیه چیزی را بفروشند. کسانی که این حرف را می زنند، اشتباه می کنند. وقتی با کسی رابطه ای بر اساس اعتماد و اطمینان دارید، اشخاص در مدت ۶۰ ثانیه از شما خرید می کنند. به کمک راهکارهای ارائه شده در این کتاب، می توانید این را ثابت کنید.
اما صبر کنید، موارد بیشتری برای گفتن وجود دارد.
من در نگارش این کتاب از نمایش ها و فیلم نامه هایی استفاده کرده ام. یکی از این نوشته ها به شما کمک می کند که صحبتی را شروع کنید که شما را در مدت ۶۰ ثانیه به رابطه ای که به آن علاقه دارید می رساند.
درضمن، من برایتان ایمیل هایی تدارک دیده ام که اشخاص بتوانند به سرعت با شما رابطه برقرار کنند. فرستادن این ایمیل ها ۶۰ ثانیه وقت می گیرد.
علاوه بر این ها، من در این کتاب به ۲۱ مصاحبه اشاره کرده ام تا به کمک آن ها بتوانید به درون ذهن مشتری ایده آل خود بروید. این به شما کمک می کند که بدانید آن ها چه نظری دارند، به چه گروهی وابسته اند و چرا آن کار را انجام می دهند. اگر می خواهید با آن ها ملاقات کنید و چیزی به آن ها بفروشید، می توانید به جایی که آن ها می روند بروید و آنچه آن ها می خوانند را بنویسید و به آن ها امکان بدهید کاری که می خواهند را انجام دهند. اگر این کارها را بکنید، آن ها در مدت ۶۰ ثانیه از شما خرید خواهند کرد.
اما صبر کنید! هنوز چند مطلب دیگر باقی مانده که باید آن ها را با شما در میان بگذارم. شما با سیستمی آشنا می شوید که وقتی خواب هستید، مشتریان را به سمتتان جلب می کند. این حتی به ۶۰ ثانیه وقت هم احتیاج ندارد و وقتی از شما نمی گیرد.
درضمن، شما با تغییری آشنا می شوید که مشتریان بالقوه به شما جواب «نه» ندهند و به جای آن، «بله» گفتن را انتخاب کنند. این اقدام هم درنهایت ۶۰ ثانیه وقت می گیرد.
صبر کنید! مطلب مهم تری باقی مانده که باید آن را هم با شما در میان بگذارم.
هر فصل برنامة اقدامی دارد که باید بلافاصله بعد از تمام کردن آن فصل انجام دهید. فصل 14 با عنوان «پایان یک شروع» به شما کمک می کند تا با استفاده از اصولی که در این کتاب آموخته اید، به سطح بالاتری از درآمد برسید. این راهنمایی را دنبال کنید تا از اطلاعاتی که به دست آورده اید استفاده کنید.

کتاب فروش در 60 ثانیه

دیوید وی لورنزو
دیوید وی لورنزو (DAVE LORENZO) نویسنده، سخنران حرفه ای و مشاور استراتژی تجارت است.دیو سه کار انجام می دهد: او برای توسعه استراتژی فروش و رشد رشد درآمد با رهبران تجارت همکاری می کند. وی برنامه ها و سخنرانی ها و برنامه های آموزشی را برگزار می کند که باعث افزایش فروش می شود. وی در زمینه استراتژی فروش مبتنی بر رابطه، کارآفرینان، مدیران فروش و متخصصان را مربیگری می کند.دیو MBA خود را از دانشگاه Pace دریافت کرد. وی همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات استراتژیک از دانشگاه کلمبیا در شهر نیو...