کتاب خوشبختی لعنتی

Help Me!
کد کتاب : 40024
مترجم :
شابک : 978-6004614344
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 368
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 5 بهمن

معرفی کتاب خوشبختی لعنتی اثر ماریان پاور

آیا کتاب های خودیاری واقعا موثرند؟ این سوالی بود که روزنامه نگار آزاد، ماریان پاور سی و شش ساله از خودش پرسید. قفسه های کتابخانۀ او پر از کتاب های خودیاری بود، اما تنها و مقروض در اتاقی اجاره ای زندگی یکنواختی را سپری می کرد. عدم تناسب بین زندگی واقعی، خوشبختی و زندگی ایدئالی که این کتاب ها نوید می دهند، او را به فکر فرو برد. حتی با خواندن کتاب من می توانم شما را ثروتمند کنم همچنان زیر بار قرض بود. تنها و مجرد بود، اگرچه مردان مریخی، زنان ونوسی را هم خوانده بود. کتاب بترس ولی انجام بده هم هیچ تأثیری بر افزایش اعتماد به نفسش نداشت. پس این خوشبختی لعنتی کجا بود؟
تا اینکه یک روز به این فکر افتاد که اگر جز خواندن صرف کتاب های خودیاری به توصیه هایشان عمل کند چه اتفاقی می افتد؟ آیا شادتر، سالم تر، لاغرتر و پولدارتر خواهد شد؟ آیا مرد ایدئالش را پیدا خواهد کرد؟ ماریان پاور تصمیم می گیرد به مدت یک سال هر ماه یک کتاب خودیاری بخواند و موبه مو به توصیه هایشان عمل کند.
کتاب های راز، هفت عادت مردمان موثر، نیروی حال و شفای زندگی از جمله کتاب هایی هستند که طی یک سال می خواند.
خوشبختی لعنتی تجربۀ سفر یک سالۀ او در میان کتاب های خودیاری است برای پاسخ به این سوال که آیا این کتاب ها واقعا موثرند؟

کتاب خوشبختی لعنتی

ماریان پاور
من نویسنده، روزنامه نگار، وبلاگ نویس و سخنران هستم. اولین کتاب من، به من کمک کن! یک کتاب پرفروش بین المللی بود و در بیش از 28 کشور جهان منتشر شده است. من به عنوان یک روزنامه نگار برای روزنامه هایی از جمله Daily Mail ، Daily Telegraph ، Irish Independent ، Express و مجله هایی مانند Red ، Grazia ، Bazaar ، Good Housekeeping و Image نوشته ام.من در لندن زندگی می کنم و زمان زیادی را در ایرلند می گذرانم، جایی که مادر من - شخصیت محبوب همه کتاب - از آنجا ناشی می شود. و بله، این صدای او در کتاب صوتی ا...