کتاب آشنایی و خواستگاری

Ashnaie va Khastegari
(جشن ازدواج)
کد کتاب : 40151
شابک : 978-9647974318
قطع : جیبی
تعداد صفحه : 192
سال انتشار شمسی : 1384
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 16 اسفند

معرفی کتاب آشنایی و خواستگاری اثر ریحانه فرهنگی

آیا حس می کنید که زمان ازدواج شما فرا رسیده؟ آیا واقعا توانایی تشکیل زندگی مشترک را دارید؟ چه چیز شما را به این امر سوق می دهد؟عاشق شده اید؟ سن تان رو به افزایش است؟ جامعه شما را به این کار تشویق می کند؟ نیاز به محبت دیگری دارید؟ بالاخره باید ازدواج کرد؟
آیا همه این ها دلایلی کافی برای ازدواج هستند؟ با مطالعه این کتاب خواهید فهمید که آیا واقعا زمان آن رسیده که با دیگری پیمان همدلی ببندید یا خیر و برای اینکه ازدواجی موفق داشته باشید چه کنید.از گذشته خواهید دانست، از شیوه ی مناسب رفتار در برابر خانواده ی طرف مقابل خود آگاه خواهید شد و توصیه هایی ارزشمند و کاربردی را خواهید یافت.

کتاب آشنایی و خواستگاری

ریحانه فرهنگی
من در سال ۱۳۴۱ در خانواده‌ای چشم به دنیا گشودم که پدر و مادر معلم بودند و به همین دلیل کتاب، بخشی جدایی‌ناپذیر از فضای پرورشی آن به شمار می‌آمد. پیش از چهارسالگی خواندن و نوشتن را آموختم و تا آن زمان مجموعه کتاب‌های صمد بهرنگی را خوانده بودم. این توانایی که آن را از طریق آموزش غیر مستقیم به دست آوردم، موجب شد که بسیار زود از دنیای پرشور کودکی به جهان سنجیدۀ بزرگ‌ترها پرتاب شوم و خیلی زود به مدرسه بروم. در دبستان به دلیل تغییر ناگهانی قوانین آموزشی، از نظر سنی برای رفت...