کتاب عذرخواهی یک دقیقه ای

The One Minute Apology
(مهارت های زندگی)
کد کتاب : 40326
مترجم :
شابک : 978-9645634474
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 120
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2003
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 6
زودترین زمان ارسال : 16 اسفند

معرفی کتاب عذرخواهی یک دقیقه ای اثر کن بلانچارد

کن بلانچارد در کتاب عذرخواهی یک دقیقه ای روشی را یاد می دهد که برای حل مسائل و مشکلات زندگی می توان از آن کمک گرفت. او در این کتاب در قالب داستان مفاهیم بسیاری را بیان می کند که از دل تجربه سال ها کار و فعالیت او بیرون آمده است. این داستان درباره رئیس شرکتی است که اشتباهی مرتکب شده و حالا در آستانه از دست دادن شغلش است. به نظر می رسد همه افراد در آن شرکت متوجه اشتباه او شده اند به جز خودش. البته جای تعجب دارد که چطور افرادی با این میزان هوش و دقت ممکن است اشتباه کنند. اما بهرحال نکته مهم در پذیرش اشتباهشان است.
او می خواهد از کسی کمک بگیرد تا مشکل را حل کند و کارش را از دست ندهد. همین موضوع باب آشنایی او را با یک روش قدرتمند باز می کند که به نام روش عذرخواهی یک دقیقه ای می شناسیم.

کتاب عذرخواهی یک دقیقه ای

کن بلانچارد
کنث هارتلی بلانچارد (به انگلیسی: Kenneth Hartley Blanchard) (زادهٔ ۶ می ۱۹۳۹ میلادی) نویسنده و کارشناس مدیریت اهل ایالات متحده است. او تاکنون بیش از ۶۰ کتاب نگاشته است که بیشتر آنها با حضور نویسندگانی دیگر بوده است. موفق ترین کتاب او با عنوان مدیر یک دقیقه ایبیش از ۱۳میلیون جلد فروش داشته و به زبان های زیادی ترجمه شده است.بلانچارد، مدیر ارشد معنوی شرکت های کن بلانچارد که مجموعه ای بین المللی در زمینه آموزش مدیریت و مشاوره است را بر عهده دارد. او این شرکت را به همراه همسرش مارجوری بلانچارد در ...