کتاب چه کسی تغییر را کشت؟

Who Killed Change?
(راز هدایت و مدیریت افراد در روند تغییر)،(مهارت های زندگی)
کد کتاب : 40365
مترجم :
شابک : 978-6005138412
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 128
سال انتشار شمسی : 1392
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 7 بهمن

معرفی کتاب چه کسی تغییر را کشت؟ اثر کن بلانچارد

دکتر کن بلانچارد از طریق داستانی پلیسی و جذب می آموزد چگونه به سوالات و نگرانی های افرادی که از آنها خواسته شده تغییر کنند رسیدگی کنیم و با روشی مناسب بر نگرانی ها و مشکلات موجود فائق آییم.
این راهنمای گام به گام و عملی، شما را یاری می کند تا متوجه شوید آیا تغییراتی به جا و موثر ایجاد کرده اید یا خیر؛ همچنین بهترین راهکارها را برای رسیدن به تغییر دلخواه به شما می آموزد.
این کتاب برای تمام افرادی که در رکود اقتصاد امروز با بحران مواجهند، سودمند است؛ و ابزاری فوق العاده مفید برای توسعه ی توانمندی های مدیریتی و بهبود چشمگیر نتایج به شمار می آید.

کتاب چه کسی تغییر را کشت؟

کن بلانچارد
کنث هارتلی بلانچارد (به انگلیسی: Kenneth Hartley Blanchard) (زادهٔ ۶ می ۱۹۳۹ میلادی) نویسنده و کارشناس مدیریت اهل ایالات متحده است. او تاکنون بیش از ۶۰ کتاب نگاشته است که بیشتر آنها با حضور نویسندگانی دیگر بوده است. موفق ترین کتاب او با عنوان مدیر یک دقیقه ایبیش از ۱۳میلیون جلد فروش داشته و به زبان های زیادی ترجمه شده است.بلانچارد، مدیر ارشد معنوی شرکت های کن بلانچارد که مجموعه ای بین المللی در زمینه آموزش مدیریت و مشاوره است را بر عهده دارد. او این شرکت را به همراه همسرش مارجوری بلانچارد در ...