کتاب قوانین زناشویی

Marriage Rules
(کتابچه راهنمای زوجها)
کد کتاب : 40380
مترجم :
شابک : 978-6005138948
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 207
سال انتشار شمسی : 1393
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 1 بهمن

معرفی کتاب قوانین زناشویی اثر هریت لرنر

دیوید نیون در این کتاب با جمع آوری آخرین اطلاعات بر اساس هزاران تحقیق در مورد زندگی زناشویی، شما را از روند لذت بخش زندگی آگاه می کند. هر یک از این یافته ها همراه با داستانی واقعی است که نتیجه ی عملی را نشان می دهد. محققان ثابت کرده اند سن و سال، میزان درآمد، تحصیلات و عقاید، هیچ ربطی به زندگی زناشویی رضایت بخش ندارد.
شما با دانستن هر نکته ی این کتاب می توانید در زندگی مشترک خود یک گام به آرامش، شادی و خوشبختی نزدیکتر شوید.
این کتاب تلفیقی است از دانش و خرد عامه به همراه تجارب بالینی؛ همان کتابی که درباره ی قوانین زناشویی منتظرش بودیم. با مطالعه ی آن، خود را در یکایک صفحات آن پیدا می کنیم و خواهان پررنگ کردن مطالب آن و تکرارش برای همسرمان می شویم.
قوانین زناشویی کتابی است سرشار از توصیه های روشن و واضح و قدم های کوچک و آسان، که روابط زناشویی را از بنیاد دگرگون می کند.

کتاب قوانین زناشویی

هریت لرنر
دکتر هریت لرنر متولد 30 نوامبر 1944 ، روانشناس بالینی ، روانکاو و درمانگر خانواده و همچنین نویسنده کتابهای بسیاری است که برای عموم مردم نوشته شده است. از سال 1972 تا 2001 وی روانشناس کلینیک منینگر در توپکا کانزاس و عضو هیئت علمی و سرپرست دانشکده روانپزشکی کارل منینگر بود. در طی این مدت ، او به طور گسترده ای در مورد روانشناسی روابط زنان و خانواده نوشت.