کتاب باز هم من

Trotz Allem Ich
(احساس ارزش به خود و تجربه ی هویت)
کد کتاب : 40383
مترجم :
شابک : 978-6005138672
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 296
سال انتشار شمسی : 1394
سال انتشار میلادی : 2003
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 4 آبان

معرفی کتاب باز هم من اثر ورنا کاست

من که هستم ؟ در چشم دیگران که هستم ؟ در چشم دیگران ، یا در چشم عالم هستی ، که هستم ؟ در ارتباط با نظام ارزشی، که هستم ؟ آن چیست که مرا یگانه می سازد ؟ در کجا همانند دیگران هستم؟ در طول زندگانی ام چه کسی بوده ام من؟ می خواهم چه کسی باشم؟ چه کسی خواهم بود؟ به کجا تعلق دارم؟ به کدامین گروه احساس تعلق می کنم ؟ در زندگی یک جامعه ، چه سهمی می توانم ادا کنم ؟ آیا هیچ درک و برداشتی از هویت خودم دارم ؟ چه هنگام هویت خود را حس می کنم؟ چه زمانی احساس هویت من دچار اختلال می شود ؟ اینها همگی پرسش هایی است که با مفهوم هویت و آن گونه که هویت را تجربه می کنیم مربوط است ; و ما نیز در مورد این هویت داوری می کنیم . آیا چیز ارزشمندی است ؟
اینکه ما انسان ها می توانیم در طول زندگی این قدر تغییر کنیم و باز هم همواره همانی که بودیم بمانیم ، همیشه ما را دچار حیرت می کند . هویت ما مدام از نو ساخته می شود ؛ در کنار تمام روابطمان شکل می گیرد و در تمامی ارتباطمان با جهان بازسازی می شود ، با این حال در هسته ی اصلی خود ثابت باقی می ماند.

کتاب باز هم من

ورنا کاست
ورنا کاست متولد 24 ژانویه 1943 ، استاد روانشناسی در دانشگاه زوریخ سوئیس است. وی کتابهای زیادی از جمله طبیعت دوست داشتن ، زمانی برای عزاداری و جهش خلاقانه را نگاشته است.