کتاب ای کاش بینی من هم سبز بود

If Only I Had a Green Nose
کد کتاب : 40563
مترجم :
شابک : 978-6006591827
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 34
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2002
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 6
زودترین زمان ارسال : 13 بهمن

معرفی کتاب ای کاش بینی من هم سبز بود اثر مکس لوکیدو

در کتاب «ای کاش بینی من هم سبز بود» می خوانیم، پانچلو با خودش فکر کرد داشتن بینی سبز او را سریع تر، باهوش تر یا قوی تر نمی کند، بلکه فقط او را شبیه بقیه ی مردم دهکده می کند. چطور ممکن است کسی بخواهد بینی اش را رنگ کند، در حالی که ایلای (سازنده ی آدم چوبی ها) آن ها را به دلیلی خاصی، متفاوت از یکدیگر ساخته است. اما زمانی رسید که پانچلو دیگر به دیدن ایلای نمی رفت و کم کم بینی رنگ شده چندان به نظرش احمقانه نمی آمد. چون بینی رنگ شده او را شبیه دیگر ومی کی ها می کرد. پانچلو در آن زمان، بیشتر از هر زمان دیگری، نیاز داشت صدای سازنده اش را بشنود که می گفت: «من در هر شرایطی تو را دوست دارم و همیشه به تو کمک خواهم کرد تا به همان شکلی برگردی که تو را ساخته بودم.»
ما هم درست شبیه پانچلو، گاهی می خواهیم همرنگ جماعت شویم تا در جامعه مقبول باشیم. این نیاز ما را مجبور می کند خودمان را به شکل دیگران درآوریم، شبیه آ ن ها رفتار کنیم و تصور کنیم اگر این طور نباشیم، از طرف جامعه طرد خواهیم شد!

کتاب ای کاش بینی من هم سبز بود

مکس لوکیدو
مکس لوکادو (زاده 11 11 ژانویه 1955) نویسنده و کشیش آمریکایی در کلیسای اوک هیلز (قبلاً کلیسای مسیحی اوک هیلز) در سن آنتونیو، تگزاس است.لوكادو در سن آنجلو، تگزاس، كوچكترين چهار فرزند جك و تلما لوكادو به دنيا آمد. او در اندروز، تگزاس بزرگ شد. پدرش کارگر میدان نفتی بود، در حالی که مادرش به عنوان پرستار خدمت می کرد.لوکادو در دانشگاه مسیحی Abilene شرکت کرد و در آنجا یک مدرک کارشناسی ارشد در ارتباطات جمعی دریافت کرد. در حالی که یک دانشجوی Abilene Christian بود، لوکادو با فروش کتاب از درب به درب با ب...