کتاب جدال ثمربخش تیمهای مدیریتی

How Management Teams Can Have a Good Fight
کد کتاب : 41004
مترجم :
شابک : 978-9642614745
قطع : پالتویی
تعداد صفحه : 92
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 1997
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 3 آبان

معرفی کتاب جدال ثمربخش تیمهای مدیریتی اثر کتلین ام آیزنهارت

مجموعه کتاب های دو کتاب در یک کتاب یک مجموعه کلاسیک از بررسی های دانشگاه هاروارد در دنیای کسب و کار است.هر جلد حاوی دو عنوان اصلی است و به صورت مستقل به طرح موضوعات مهمی می پردازد.این مجموعه از سال 1992 به عنوان یک منیع پیشتاز برای ایده های پیشرفت و موفقیت در فعالیت های مدیریتی بوده استکه بسیاری از آنها تا امروز هنوز با ما حرف می زنند و مار تحت تاثیر قرار می دهند.هر عنوان از این مجموعه دربرگیرنده ی اندیشه ی موثر و قدرتمندی است که بهترین کنش ها را شکل داده و الهام بخش مدیران و کارشناسان بیشماری در سراسر جهان بوده است. این اندیشه ها در عین حال نحوه ی نگرش و تفکر شما را دربارهی دنیای شگفت انگیز و پرتلاطم کسب و کار امروزین دگرگون خواهد ساخت.
کتاب اول به نام "جدال ثمربخش تیم های مدیریتی" شیوه ی کارامدتری را به ما می آموزد که حاوی شناخت دقیق حقایق و تمرکز بر آنها ،افزایش دادن تعداد گزینه ها ،آفرینش هدف های مشترک برای اعضای تیم،متوازن کردن ساختار قدرت و رسیدن به اتفاق نظر بر پایه ی صلاحیت است
کتاب دوم به نام "رویکردهای اخلاقی در کسب و کار موفق" با زبانی شیوا همراه با مثال های واقعی و از طریق مطرح کردن دوازده پرسش اساسی و تلاش برای پاسخ دادن به آنها ،چشم اندازی روشن و تامل براگیز در برابر مدیران قرا می دهد تا به اهمیت و کارکرد اخلاقی طرح ها و تصمیمات خود در ابعاد فردی و اجتماعی پی ببرند و شرکت و کارکنان آن را به سوی سلامت و رشد اخلاقی هدایت کنند.

کتاب جدال ثمربخش تیمهای مدیریتی

کتلین ام آیزنهارت
کتلین ماری آیزنهارت (متولد 1947) استاد استنفورد دبلیو اشرمان، استاد دانشگاه و مدیر مشترک برنامه سرمایه گذاری فناوری استنفورد در دانشگاه استنفورد است. او همچنین عضو هیئت علمی آکادمی انگلیس است که در سال 2016 انتخاب شده است.