کتاب فقط یک نگاه

Just One Look
کد کتاب : 43020
مترجم :
شابک : 978-6229586389
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 336
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2004
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 14 مرداد

معرفی کتاب فقط یک نگاه اثر هارلن کوبن

در "فقط یک نگاه" از "هارلن کوبن" یک عکس معمولی سبب می شود که دنیای یک مادر در کسری از ثانیه دگرگون شود. گریس لوسون پس از برداشتن دو فرزند خردسال خود از مدرسه ، مشغول کاوش در یک مجموعه از عکس ها می شود. او یک چیز عجیب در بسته ای که حاوی این عکس ها بوده پیدا می کند: یک تصویر مرموز از شاید بیست سال پیش؛ تصویری از چهار غریبه که او نمی تواند آن ها را شناسایی کند. اما در میان آن ها یک چهره ی آشنا وجود دارد - چهره ی شوهرش ، که مربوط به زمانی است که هنوز با او آشنا نشده بود. شوهرش آن شب با دیدن عکس، خانه شان را ترک می کند و بدون هیچ گونه توضیحی از آنجا می رود. گریس نمی داند که او کجا می رود ، یا چرا می رود، یا اینکه آیا او هرگز به خانه باز خواهد گشت. گریس همچنین از خطرات گشتن به دنبال شوهرش ناآگاه است؛ زیرا افراد دیگری هم به گذشته ی همسرش و هم به آن عکس علاقه مند هستند ، از جمله اریک وو: قاتلی خشن و بی سر و صدا که هیچ کس نمی تواند او را از رسیدن به آنچه می خواهد باز دارد و اصلا هم مهم نیست چه کسی یا چه چیزی مانع او می شود.

دنیای گریس در"فقط یک نگاه" از "هارلن کوبن" زیر و رو شده و حالا با ذهنی پر از تردید در مورد خود و ازدواجش، گریس باید با گوشه های تاریک گذشته ی غم انگیز خودش روبرو شود، برای پی بردن به حقیقت تلاش کند ، همسرش را پیدا کند و خانواده اش را نجات دهد.

کتاب فقط یک نگاه

هارلن کوبن
هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با تحصیل در رشته ی علوم سیاسی، به همراه دن براون، عضو انجمن دانشگاهی سای اوپسیلون بود.او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، در شرکت گردشگری پدربزرگش مشغول به کار شد.کوبن در سال آخر دانشگاه متوجه علاقه ی خود به نویسندگی شد. اولین کتاب او در 26سالگی انتشار یافت و رمان های بعدی او با موفقیت همراه شدند.هارلن کوبن به همراه همسر و چهار فرزندشان در ریجوود نی...
نکوداشت های کتاب فقط یک نگاه
A nifty suspense premise...[Coben] does a good job of riveting the reader.
یک داستان اساسی و عالی پر از تعلیق ... [کوبن] به خوبی می تواند خواننده را میخکوب کند.
New York Times New York Times

There’s plenty of adrenalin-pumping stuff here, but it’s the walk down the hall of mirrors Coben does so well that rivets the attention.
در اینجا چیزهای زیادی برای پمپاژ آدرنالین وجود دارد ، اما این راه رفتن در سالن آینه هاست که کوبن به خوبی از پسش برآمده و باعث جلب توجه می شود.
Houston Chronicle

قسمت هایی از کتاب فقط یک نگاه (لذت متن)
گاهی فرد در زندگی با اتفاقات و پیشامدهای دور از انتظار و غیرمترقبه ای مواجه می شود که بسان تندباد و گردآب، طومار زندگی قربانی را به تدریج درهم می پیچد، گویی یک باره تیر غیب به پیکر فرد اصابت می کند و فرد ناخواسته با یک بلای آسمانی مواجه می شود که این مسئله در طی زمان سبب ازدست رفتن سررشته ی زندگی از دست قربانی می شود. برای گریس لوسن این اتفاق شوم زمانی حادث شد که او به عکاسی فوتومت پاگذاشت. گریس در آستانه ی ورود به این مغازه متوجه شد که صدای آشنایی از وی می پرسد چرا یک دوربین عکاسی دیجیتال نمی خرد تا بدین وسیله یک بار برای همیشه خود را از دردسرهای ظهور عکس خلاص کند؟