کتاب ۲۱ قانون انکارناپذیر رهبری

The 21 irrefutable laws of leadership
کد کتاب : 64091
مترجم :
شابک : ‌‌978-9643285692
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 226
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 8
زودترین زمان ارسال : 11 تیر

21 قانون رهبری
Learning the 21 Irrefutable Laws of Leadership
از قوانین رهبری پیروی کنید تا افرادتان با خرسندی پیرو شما باشند
کد کتاب : 4392
مترجم :
شابک : 978-9648219937
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 192
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 1999
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 15
زودترین زمان ارسال : 11 تیر

معرفی کتاب 21 قانون رهبری اثر جان سی مکسول

در دنیا اوج بگیرید. شما می توانید رهبر بهتری شوید. شما می توانید به اعضای تیم خود کمک کنید تا رهبران بهتری شوند. نتیجه بازیگران با انگیزه ، مجهزتر ، سازنده تر و کارآمدتر در سازمان شما است. توسعه رهبران اصلی موفقیت بلند مدت و رشد در تجارت امروز است. فقط با داشتن رهبری توانمند ، سازمانها به پتانسیل خود می رسند.« جان سی ماکسول » نویسنده این کتاب نیاز به رهبران توانمند قوی را درک می کند. « جان سی ماکسول » با یادگیری کتاب « 21 قانون رهبری » غیرقابل انکار رهبری به شما کمک می کند تا به شما و تیم خود در مورد چگونگی تبدیل شدن به رهبرانی بهتر و با بهره وری بیشتر آموزش دهید. شرکت کنندگان 21 قانونی را که باعث موفقیت موفقیت رهبری می شود کشف می کنند و فنون ارزشمندی را یاد می گیرند که به شما کمک می کند توانایی خود را در آن زمینه ارتقا دهید. با گنجاندن این قوانین در زندگی خود ، مطمئنا کیفیت رهبری خود را بی اندازه تغییر می دهید.
راهنمای شرکت کنندگان - شامل سوالات مطالعه برای کمک به درک شما از هر قانون است.

کتاب 21 قانون رهبری


ویژگی های کتاب 21 قانون رهبری

مکسول متخصص شماره یک رهبری در جهان

جان سی مکسول
جان کالوین مکسوِل (به انگلیسی: John Calvin Maxwell) نویسنده، سخنران و کشیش آمریکایی است که کتابهای بسیاری درزمینهٔ رهبری نوشته‌است. بیشتر کتابهای او به مبحث رهبری اختصاص دارند. از کتابهای مشهور او می‌توان به کتاب «۲۱ قانون انکارنشدنی رهبری» و «۲۱ ویژگی ضروری یک رهبر» اشاره کرد. کتابهای او به تعداد میلیون‌ها نسخه فروخته شدند که برخی از آنها در فهرست کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز جای دارند. جان مکسول توانست تا پایان سال ۲۰۱۲ میلادی، تعداد ۲۰ میلیون نس...
قسمت هایی از کتاب 21 قانون رهبری (لذت متن)
خواه در حال حاضر یک پیروز باشید که می خواهید بر رهبری را مرین کنید و خواه رهیری ذاتی باشید که پیروانی از آن خود دارید، می توانیه به رهبر بهتری تبدیل شوید. وقتی قوانین رهبری را مطالعه می کنید، احتمالا به این نتیجه می رسید که پیش پیش برخی از آنها را مورد استفاده قرار می دهید. تایر قوانین نقاط ضعفی هستند که تا این زمان - - به آنها واقف نبوده اند. اما هرچه شمار قوانینی که می آموزید بیشتر می شود، رهبر بهتری می شوید.