کتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم

How to Become a Cultural
کتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم، یک راهنما برای مدیر شدن است؛ آن هم از نوع مدیریت فرهنگی. حال اگر از خودتان می پرسید مگر می شود با خواندن یک کتاب مدیر فرهنگی شد، باید به شما بگویم خیر! ولی این کتاب با همه کتاب های دیگر فرق دارد؛ چرا که در اصل فوت و فن هایی را بیان می کند که همه کسانی که هیچ توانایی و استعدادی نداشتند با یادگیری آنها مدیر شده اند! اگر باور نمی کنید، شماره نویسنده را از یک جایی پیدا کنید و به او زنگ بزنید. مطمئن باشید خیلی خوب جوابتان را می دهد و درباره آزموده شدن مطالب کتابش به شما اطلاعات می دهد.
کد کتاب : 4779
شابک : 978-6001751912
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 72
سال انتشار شمسی : 1394
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2

معرفی کتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم اثر اسماعیل امینی

کتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم؟ یکی از جلدهای مجموعه چگونه هنرمند شویم نوشتهٔ اسماعیل امینی است. در این کتاب با شخصیتی روبه رو می شوید که از هنر، سواد، استعداد و... کاملا بی بهره است، ولی خوب بلد است مصاحبه کند. کتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم، یک راهنما برای مدیر شدن است؛ آن هم از نوع مدیریت فرهنگی. در این کتاب طنز، با روایتی گاه کنایه آمیز و نقادانه رفتارهای اجتماعی را به باد نقد گرفته و در قاب طنز نشان می دهد که چطور برخی افراد با همه شیوه های به ظاهر خنده دار پیشرفت کرده اند و در این مملکت، حسابی وزیر و وکیل و رئیس شده اند. در مقابل هر صفحه از متن یک صفحه تصویر قرار دارد و این گونه شما بیشتر احساس طنز بودن کتاب را دریافت می کنید. اسماعیل امینی به وجوه مختلف یک مدیر لایق فرهنگی اشاره کرده و آنگاه سعی کرده با زبان طنز از کسانی بگوید که هیچ یک از توانایی های لازم را ندارند، ولی با روش های غیرحرفه ای پشت میز مدیریت نشسته و برای حفظ آن تلاش می کنند.

کتاب چگونه مدیر فرهنگی شویم

اسماعیل امینی
اسماعیل امینی، متولد دی ماه ۱۳۴۲ در تهرانخلاصه ای از فعالیت های ادبی :از روزگار نوجوانی به دو زبان فارسی و ترکی شعر می سروده وبخشی از فعالیت ادبی وی در حیطۀ نقد ادبی و پژوهش است.در میان گونه های ادبی به طنز تمایل بیشتری دارد و سالها با مطبوعات در حوزه های گوناگون همکاری کرده است واز جمله عضو تحریریۀ نشریات گل آقا بوده است.در جشنواره های بسیاری عنوان کسب کرده است و ازجمله در جشنواره بین المللی طنز ،به رتبۀ نخست بخش پژوهش دست یافت و در جشنوارۀ فجر نیزصاحب عنوان برتر دربخش فعالیت های ادبی شد.علا...