کتاب کودکان درون گرا

The Hidden Gifts of the Introverted Child
(یونگ شناسی کاربردی)
کد کتاب : 51507
مترجم :
شابک : 978-6227087178
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 442
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2005
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 8 مهر

معرفی کتاب کودکان درون گرا اثر مارتی اولسن لانی

آیا کودک شما در جشن تولدها به کناری می رود؟ آیا او از خواندن اسمش در کلاس می ترسد؟ آیا درحاشیه بودن را دوست دارد؟ آیا شما از گوشه گیری کودکتان در مکان های عمومی و پرحرفی او در خانه تعجب می کنید؟کودک درون گرا اغلب گرفتار سوء تفاهم دیگران دربارۀ خود است. پدر، مادر، خواهر، برادر، هم کلاسی، معلم و، از همه بدتر، خود کودک احساس می کند که مشکلی دارد.دکتر مارتی اولسن لانی، راهکارهایی موثر و کاربردی برای پروش فرزند درون گرای موفق ارائه می دهد. مخاطب او پدران و مادران و مربیان و همۀ کسانی اند که با کودک درون گرا سروکار دارند.او این گونه در جهان برون گرا می درخشد و جایگاه خود را می یابد.

درونگرایان که همیشه مورد سوتفاهم قرار می گرفتند، اکنون سرانجام پذیرفته و تحسین می شوند. این کتاب والدین را به صورت عملی در راستای پرورش استعداد های فرزندانشان راهنمایی می کند.تمام افرادی که مایلند به ارتقا مهارت های زندگی خود و دیگران کمک کنند، نباید از این کتاب جدید و شگفت انگیز غافل شوند.

کتاب کودکان درون گرا

مارتی اولسن لانی
مارتین اولسن لانی روانشناس، محقق ، مربی ، نویسنده و روان درمانگر اهل پرتلند که یکی از روانشناسان برجسته آمریکا در زمینه درونگرایی است ، سمینارها و کارگاه های آموزشی را با موضوع درونگرایی در ایالات متحده و کانادا رهبری می کند.