کتاب رهبران تحول گرا و کارآفرین چگونه رهبری می کنند؟

How to Lead
کد کتاب : 51542
مترجم :
شابک : 978-6226829816
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 431
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 12 مهر

رهبران موفق از خرد رهبری می گویند
How to Lead
آرمان گرایان،سازندگان،تغییر دهندگان،تصمیم گیرندگان و استادان
کد کتاب : 86053
مترجم :
شابک : 978-6227950403
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 319
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 16 مهر

معرفی کتاب رهبران تحول گرا و کارآفرین چگونه رهبری می کنند؟ اثر دیوید رابنستین

در پنج سال گذشته، دیوید ام. روبنشتاین - نویسنده داستان آمریکایی، بنیانگذار رویایی گروه کارلایل و مجری نمایش دیوید روبنشتاین - با رهبران برتر جهان در مورد اینکه چه کسانی هستند و چگونه موفق شدند صحبت کرده است. کتاب رهبران تحول گرا و کارآفرین چگونه رهبری می کنند؟
، این مکالمات آشکار را به یک کتاب راهنمای رهبری ضروری تبدیل می کند.

از مدیران اجرایی، روسای جمهور، بنیانگذاران، و مجریان چیره دست از دنیای مالی (وارن بافت، جیمی دیمون، کریستین لاگارد، کن گریفین)، فناوری (جف بزوس، بیل گیتس، اریک اشمیت، تیم کوک)، سرگرمی ( اپرا وینفری، لورن مایکلز، رنی فلمینگ، یویو ما)، ورزش (جک نیکلاس، آدام سیلور، مربی کی، فیل نایت)، دولت (رئیس جمهور بیل کلینتون، رئیس جمهور جورج دبلیو بوش، روث بادر گینزبورگ، نانسی پلوسی)، و خیلی های دیگر.

-جف بزوس از قدرت سرگردانی استفاده می کند و متوجه می شود که بهترین تصمیمات او به جای تجزیه و تحلیل، با قلب و شهود گرفته شده است.
-ریچارد برانسون هرگز وارد یک سرمایه گذاری نمی شود که به دنبال کسب سود باشد. او قصد دارد بهترین ها را در این زمینه کسب کند.
-فیل نایت نایک را یک شرکت بازاریابی می داند که محصولش مهم ترین ابزار بازاریابی آن است.
-مریلین هیوسون که در یک خانه بدون پدر با چهار خواهر و برادر در کانزاس بزرگ شد، به سرعت اهمیت اتکا به خود و ارزش یک دلار را آموخت.

کتاب رهبران تحول گرا و کارآفرین چگونه رهبری می کنند؟
داستان های خارق العاده این عوامل پیشگام تغییر را به اشتراک می گذارد. کشف کنید که هر یک از نورپردازان چگونه شروع به کار کردند و چگونه تصمیم‌گیری، شکست، نوآوری، تغییر و بحران را مدیریت می‌کنند. از چندین دهه تجربه آنها به عنوان پیشگامان در زمینه خود درس بگیرید. هیچ دو رهبر یکسان نیستند.

کتاب رهبران تحول گرا و کارآفرین چگونه رهبری می کنند؟

دیوید رابنستین
دیوید مارک روبِنْستین (زادهٔ ۱۱ اوت ۱۹۴۹) کارآفرین، سرمایه‌دار، نیکوکار و مدیر ارشد اجرایی آمریکایی است، که در سال ۱۹۸۷ گروه کارلایل را تأسیس کرد. او هم‌اکنون مدیرعامل این گروه است. روبنستین ریاست مرکز هنرهای نمایشی جان اف کندی را نیز برعهده دارد.
دسته بندی های کتاب رهبران تحول گرا و کارآفرین چگونه رهبری می کنند؟