کتاب مجموعه شما عظیم تر از آنی هستید که می اندیشید

Your collection is bigger than you think
(جلدهای 1تا5)،(5جلدی،باقاب) اولین مجموعه ی قصه درمانی در ایران
کد کتاب : 5180
شابک : 978-9649430113
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 961
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 50
زودترین زمان ارسال : ---
تعداد جلد : 5

کتاب مجموعه شما عظیم تر از آنی هستید که می اندیشید
Your collection is bigger than you think
(جلدهای 6تا10)،(5جلدی،باقاب)
کد کتاب : 27763
شابک : 978-6005385000
قطع : رقعی
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 18
زودترین زمان ارسال : ---
تعداد جلد : 5

معرفی کتاب مجموعه شما عظیم تر از آنی هستید که می اندیشید اثر مسعود لعلی

مجموعه کتاب های "شما عظیم تر از آنی هستید که می اندیشید" به قلم "مسعود لعلی"، مجموعه ای است پنج جلدی که به عنوان اولین مجموعه ی قصه درمانی در ایران با همت نشر بهار سبز، تلاش می کند مهارت های مختلف خودشناسی، دوستی با خدا، ایجاد روحیه ی خودباوری، بهبود روابط میان فردی، اعتماد به نفس، عشق، موفقیت و شاد زیستن را در هر فردی با هر پس زمینه ای تقویت بنماید.
نثر قصه های کتاب به اندازه ای ساده و قابل درک است که برای خواننده سخت است باور کند این اثر، راه حلی برای بزرگ ترین چالش های پیش روی انسان ها در بردارد؛ اما دقیقا همینطور است و در پس قصه های ساده و دلنشین کتاب، متوجه می شوید که از چه قدرت های خارق العاده ای برخوردار هستید و در واقع "شما عظیم تر از آنی هستید که می اندیشید". داستان ها علاوه بر سادگی و سلیس بودن، بسیار کوتاه و در حد یک یا نیم صفحه و گاهی کمتر هستند اما این اثر به راستی ثابت کرده که کم گویی و گزیده گویی، در و گوهری است قیمتی که اگر از آن استفاده شود، به راحتی قادر به ارائه ی پیام اخلاقی و آموزشی خواهد بود که شاید یک کتاب چند جلدی از پس ارائه ی آن برنیاید. علاوه بر این به سبب کوتاه بودن قصه ها، خواننده راحت تر آن ها را به ذهن می سپرد و در زندگی روزمره ی خود از آن ها بهره می گیرد.
"شما عظیم تر از آنی هستید که می اندیشید" به قلم "مسعود لعلی" با بهره گیری از صدها منبع معتبر، آموزه های روانشناسی مثبت اندیشانه و انگیزشی را به خواننده ارائه می کند و با این داستان های الهام بخش و خواندنی، نوری از امید به قلب او تابانده و مهارت های زندگی را در وی تقویت می کند.

کتاب مجموعه شما عظیم تر از آنی هستید که می اندیشید

مسعود لعلی
مسعود لعلی زادهٔ شهریور۱۳۵۵ در مشهد و کارشناس ارشد رشتهٔ روان‌شناسی بالینی است. وی در زمنیهٔ روان‌شناسی، مهارت‌های زندگی، رشد و به‌سازی درونی و تکنیک‌های موفقیت مطالعه و فعالیت می‌کند و دست به قلم دارد. این نویسنده بالغ بر ۵۰جلد کتاب پُرفروش با تیراژ تقریبی ۲میلیون نسخه منتشر کرده است. به‌گفتهٔ خودش، بنیان‌گذار سبک کتاب‌های قصه‌درمانی و تمثیل‌درمانگری در ایران است و در آثارش بالغ بر ۲هزار داستان و تمثیل الهام‌بخش وجود دارد. مسعود لعل...
دسته بندی های کتاب مجموعه شما عظیم تر از آنی هستید که می اندیشید
قسمت هایی از کتاب مجموعه شما عظیم تر از آنی هستید که می اندیشید (لذت متن)
یک برگ توت در اثر تماس با نبوغ انسان ابریشم تبدیل می شود.یک مشت خاک در اثر تماس با نبوغ انسان به قصری بدل می شود.یک درخت سرو در اثر تماس با نبوغ انسان دگرگون می شود و شکل معبدی می گیرد.یک رشته پشم گوسفند در اثر تماس با ابتکار انسان به صورت لباسی فاخر در می آید.اگر در برگ خاک،چوب و پشم این امکان هست که ارزش خود را از طریق انسان صد برابر بلکه هزار هزار کند آیا من نمی توانم با این بدن خاکی که نام مرا حمل می کند چنان کنم.