کتاب چگونه در هر کاری شکست بخوریم و باز هم برنده باشیم

How to Fail at Almost Everything and Still Win Big
کد کتاب : 5272
مترجم : امین فصیح فر
شابک : 978-964-236-887-7
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 320
سال انتشار شمسی : 1397
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

از کتاب های پرفروش نیویورک تایمز

در فهرست کتاب هایی که زندگیتان را دگرگون خواهند کرد

معرفی کتاب چگونه در هر کاری شکست بخوریم و باز هم برنده باشیم اثر اسکات آدامز

کتاب چگونه در هر کاری شکست بخوریم و باز هم برنده باشیم، اثری نوشته ی اسکات آدامز است که نخستین بار در سال 2013 وارد بازار نشر شد. هیچ راهنمایی نمی تواند توصیه هایی در رابطه با موفقیت ارائه کند که برای همه کارساز باشند. همانطور که آدامز توضیح می دهد، بهترین راه برای این کار، آشنایی با روش های آزموده شده و انتخاب راهکارهایی از میان آن هاست که به نظرتان، برای شما مفید خواهند بود. آدامز از زندگی عجیب و پرفراز و نشیب خود پرده برمی دارد و آموخته هایش در رابطه با درس گرفتن از شکست ها و تبدیل آن ها به موفقیت های بزرگ و ماندگار را با مخاطبین سهیم می شود. او با صداقتی مثال زدنی بیان می کند که زمانی در هر کاری که امتحان می کرد، شکست می خورد؛ از شغلش در یک شرکت گرفته تا اختراعات، سرمایه گذاری ها و دو رستورانش. با این که ادامه دادن به مسیر پس از شکست خوردن، برای هر کسی سخت است، آدامز در طول تجارب خود، حقایقی را دریافت که به او در ادامه دادن به مسیر کمک کردند.

کتاب چگونه در هر کاری شکست بخوریم و باز هم برنده باشیم

اسکات آدامز
اسکات آدامز، زاده ی ۸ ژوئن ۱۹۵۷، کارتونیست و نویسنده ای آمریکایی است. آدامز در ویندهام نیویورک به دنیا آمد. او در سال 1979، مدرک کارشناسی خود در رشته ی اقتصاد را از کالج هارتویک دریافت کرد و چند ماه بعد به کالیفرنیا رفت. آدامز در سال 1986 در رشته های اقتصاد و مدیریت از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی فارغ التحصیل شده است.
نکوداشت های کتاب چگونه در هر کاری شکست بخوریم و باز هم برنده باشیم
Adams has a funny, refreshingly considered set of ideas about how to find success.
آدامز، ایده هایی بامزه و تازه درباره ی چگونگی یافتن موفقیت دارد.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

With unique and helpful ideas on your own path to personal victory.
با ایده هایی منحصر به فرد و مفید درباره ی یافتن مسیر خودتان در موفقیت شخصی.
Amazon Amazon

It perfectly blends humor with serious advice.
این کتاب، شوخ طبعی و توصیه های جدی را به شکلی بی نقص در هم می آمیزد.
Booklist Booklist

قسمت هایی از کتاب چگونه در هر کاری شکست بخوریم و باز هم برنده باشیم (لذت متن)
اگر شوخ طبعی را یک نوع سرگرمی می بینید، از برخی از بزرگترین فایده های آن غافل شده اید، یعنی آدم هایی که از شوخی لذت می برند جذابتر از بقیه اند. ذات آدمی مایل است با آدم هایی وقت بگذراند که یا خندان هستند یا از آن بهتر، شوخ اند.

از من به یادگار داشته باشید که شوخ طبعی می تواند بسیاری از کاستی های ظاهری یا شخصیتی را جبران کند. شوخ طبعی آدم هایی را که از نظر ظاهری متوسط هستند، جذاب نشان می دهد. تحقیقات نشان داده است که شوخی حتی می تواند شما را باهوش تر نشان بدهد. تحقیقی دیگر ثابت کرد که زنان به دنبال مردهای شوخ طبع اند، زیرا افراد شوخ «سرگرم کننده، مهربان، با درک بالا و معتمد» هستند.

در کله تان فرو کنید که هدف ها از آن بازنده ها و سیستم ها از آن برنده ها هستند. آن هایی که به نظر خوش شانس هستند، در واقع به روشی پایبند هستند که شانس، آن را راحت پیدا می کند.