کتاب کشتی عروسان

The Ship of Brides
کد کتاب : 3517
مترجم :
شابک : 9789646382893
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 479
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2005
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 18 تیر

کشتی نو عروسان
The Ship of Brides
  • 20 % تخفیف
    قیمت : 45,000 | 36,000 تومان

  • موجود
  • انتشارات: میلاد میلاد
    نویسنده:
کد کتاب : 544
مترجم :
شابک : 978-600-5744-46-0
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 448
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2005
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 19 تیر

معرفی کتاب کشتی نو عروسان اثر جوجو مویز

سال 1946 است و اکنون که جنگ جهانی دوم در همه جای دنیا به پایان رسیده، مردان و زنانی که در زمان نبرد با هم ازدواج کرده اند، فرصت این را دارند که در کنار هم زندگی شان را آغاز کنند. در شهر سیدنی، چهار زن به 650 عروس دیگری می پیوندند که در یک کشتی بزرگ هواپیمابر به همراه هزاران افسر نیروی دریایی به مقصد انگلستان در سفر هستند. همه، از خلبان هواپیمای جنگی گرفته تا ساده ترین کارگر عرشه، در برابر قوانین سختگیرانه ی کشتی یکسان هستند. اما بر خلاف وجود مقرراتی سخت گیرانه، سرنوشت مردها و عروس های داخل کشتی به هم گره می خورد و همسو می شود. اما برای زنی جوان با شخصیتی چندوجهی و پیچیده به نام فرانسس مکنزی که گذشته دست از سرش بر نمی دارد، این سفر، نقطه ی تحولی خواهد بود که زندگی اش را برای همیشه تغییر خواهد داد.

کتاب کشتی نو عروسان


ویژگی های کتاب کشتی نو عروسان

جزو لیست پرفروش ترین کتاب ها

جوجو مویز
جوجو مویز، زاده ی ۴ اوت سال ۱۹۶۹ در لندن، انگلستان، روزنامه نگاری انگلیسی بوده و از سال ۲۰۰۲ به نوشتن رمان های عاشقانه مشغول است. او یکی از تنها چند نویسنده ای است که برای دو بار برنده ی جایزه ی سال رمان عاشقانه (Romantic Novel of the Year Award) توسط انجمن نویسندگان رمان های عاشقانه (Romantic Novelists Association) گردیده و آثارش به یازده زبان مختلف دنیا ترجمه شده اند.
نکوداشت های کتاب کشتی نو عروسان
Wonderfully romantic and moving.
به شکل شگفت انگیزی عاشقانه و تکان دهنده.
Daily Mail

A fantastic tale of fate and destiny.
داستانی حیرت آور درباره ی تقدیر و سرنوشت.
Sunday Express

A scintillating novel of friendship, family and love.
رمانی درخشان درباره ی دوستی، خانواده و عشق.
Woman & Home

قسمت هایی از کتاب کشتی نو عروسان (لذت متن)
انتظار نداشتم که هرگز دوباره او را ببینم آن هم در یک چنین جایی. خیلی وقت بود او را در ته ذهنم پنهان کرده بودم. حضور فیزیکی او مرا شوک زده نکرد بلکه غم و اندوهی که در چهره اش بود مرا به شدت لرزاند. پیر و سالخورده شده و دیگر خبری از آن شکوه و زیبایی جوانی در وجودش نبود. راستش را بخواهید دیدن او در این وضعیت مرا به یاد فناپذیری خودم انداخت. هرگز گمان نمی کردم در چنین وضعیتی با او روبرو شوم اما وقتی یاد دورانی می افتم که با هم پشت سر گذاشته ایم به سرنوشت اعتقاد پیدا می کنم آن هم بعد از سال ها دوری...

تنها دسته از آدم هایی که هنوز همه ی جواب ها را می دانند، آن هایی هستند که هیچ وقت با سوالات رو به رو نشده اند.

فرانسس به خود جرأت داد و گفت: «فکر نمی کنم بتواند تو را از طریق رادیو ببیند.» مارگارت گفت: «با این وجود، من هنوز هم می خواهم که برایش خوشگل باشم.»