کتاب قلب، شکارچی تنها

The heart is a lonely hunter
کد کتاب : 554
مترجم :
شابک : 978-9643692216
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 496
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 1940
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

جزو لیست مدرن لایبرری (به انتخاب منتقدین)

فیلمی بر اساس این کتاب در سال 1968 ساخته شده است.

معرفی کتاب قلب، شکارچی تنها اثر کارسن مک کالرز

کارسن مک کالرز با انتشار اولین رمان خود، قلب، شکارچی تنها، تبدیل به نویسنده ای شناخته شده و تأثیرگذار در دنیای ادبیات شد. این رمان با نگاهی دقیق و انسانی به جزئیات زندگی کاراکترهای خود، شاهکاری ماندگار و بهترین اثر مک کالرز به حساب می آید. در مرکز داستان، شخصیتی کر و لال به نام جان سینگر قرار دارد که به محرم اسرار چندین و چند شخصیت دور افتاده از جامعه ی شهری در ایالت جورجیا در دهه ی 1930 میلادی تبدیل می شود. هر کدام از این شخصیت ها، به گونه ای تلاش می کنند تا از زندگی در این شهر بگریزند. زمانی که یکی از دوستان لال جان سینگر عقلش را از دست می دهد، سینگر به خانه ی میک کلی-قهرمان زن داستان-می رود. مک کالرز با پرداختی درخشان به انزوای بشر و تنش های نژادی جنوب آمریکا، داستانی فراموش نشدنی خلق کرده که صدای طردشدگان، فراموش شدگان و ستمدیدگان را به گوش اجتماع می رساند.

کتاب قلب، شکارچی تنها

کارسن مک کالرز
کارسن مک کالرز، زاده ی 19 فوریه ی 1917 و درگذشته ی 29 سپتامبر 1967، شاعر و نویسنده ی آمریکایی رمان، داستان کوتاه، نمایشنامه و مقاله بود.او با نام لولا کارسن اسمیت در جورجیا به دنیا آمد و یک خواهر و یک برادر کوچکتر از خود داشت. زمانی که کارسن پانزده ساله بود، پدرش به منظور تشویق او به داستان نویسی، برایش یک ماشین تحریر گرفت که به گفته ی خودش، نقش بسزایی در نویسنده شدنش ایفا کرد.کارسن در 17 سالگی خانه را به مقصد نیویورک ترک کرد تا در مدرسه ی موسیقی جولیارد، نواختن پیانو را فرا بگیرد اما به دلیل...
نکوداشت های کتاب قلب، شکارچی تنها
McCullers writes with a sweep and certainty that are overwhelming.
مک کالرز با نگرش جامع و قطعیتی بی کران داستان می نویسد.
New York Times New York Times

It is Carson McCullers at her best.
این اثر، نشانگر دوران اوج مک کالرز است.
Barnes & Noble

McCullers leaves her characters hauntingly engraved in the reader's memory.
مک کالرز کاری می کند تا شخصیت هایش در عمق ذهن مخاطب نقش ببندند.
Nation

قسمت هایی از کتاب قلب، شکارچی تنها (لذت متن)
شاید وقتی آدم ها آن قدر شدید، آرزوی داشتن چیزی را داشتند، آن آرزو وادارشان می کرد که به هر چیزی که ممکن بود خواسته شان را برآورده کند، اعتماد کنند.

می خواهم، می خواهم، می خواهم، تنها چیزی بود که می توانست به آن فکر کند؛ اما نمی دانست که این خواسته ی شدید چیست.

در چهره اش، آرامشی عمیق پدیدار شد که بیشتر در چهره ی آدم های خیلی غمگین یا افراد خیلی دانا دیده می شود. اما او همچنان، همیشه ساکت و تنها، در خیابان های شهر پرسه می زد.