کتاب فرودگاه فرشتگان 2

Angels Airport
(مهارت های پایبندی به نماز در فرزندان 6تا18 سال)
کد کتاب : 56540
شابک : 978-6009646920
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 248
سال انتشار شمسی : 1400
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 9
زودترین زمان ارسال : 9 تیر

معرفی کتاب فرودگاه فرشتگان 2 اثر اصغر آیتی

پایبندی فرزندان 6 تا 18 سال به نماز، نیازمند فراهم‌ساختن زمینه‌ها و رعایت اصولی است که این کتاب به‌صورت مسئله‌محور و کاربردی، شما را با این اصول و مهارت‌ها آشنا می‌سازد.
بیمۀ عمر، بیمۀ درمان، بیمۀ حوادث، بیمۀ تکمیلی و ده‌ها بیمۀ دیگر... ولی این‌ها نگرانی‌هایم دربارۀ فرزندانم را برطرف نمی‌کند! من نگران بیماری‌های مدرن هستم نگران دوست‌های ناباب و دوستی‌های فساد انگیز هستم نگران بی‌دینی و بی‌نمازی او هستم ای‌کاش برای فکر و آیندۀ فرزندان و خطرات پیش‌روی آن‌ها نیز بیمه‌ای بود! ای‌کاش برای پایبندی آن‌ها به دین و نماز نیز چاره‌اندیشی می‌شد! ای‌کاش! به آن اندازه که برای دنیای امروزی، تدبیر و چاره‌اندیشی می‌شد، برای دنیای دیگر نیز... مادری می‌گفت: وقتی بعضی از جوان‌های بی‌بندوبار را می‌بینم، نگران آیندۀ فرزندانم می‌شوم! مادر دیگری می‌گفت: فرزندانم سخت به سمت نماز می‌آیند! پدری می‌گفت: فرزندانم برای نماز صبح بیدار نمی‌شوند! پدر دیگری می‌گفت: فرزندم تا مدتی نماز می‌خواند؛ ولی دیگر نمی‌خواند! جواب این نگرانی‌ها، دغدغه‌ها، سوالات و ده‌ها نمونۀ دیگر را در این کتاب‌ها می‌خوانید.

کتاب فرودگاه فرشتگان 2

اصغر آیتی
استاد اصغر آیتی متولد ۱۳۵۵ در اصفهان می باشد. وی دارای سطح سه حوزه علمیه و سطح سه تفسیر و علوم قرآن است. از مسؤولیت های ایشان می توان به «مدیریت مرکز تخصصی نماز» و «عضویت در شورای علمی ستاد تفسیر قرآن کریم» اشاره کرد. وی دارای تألیفات متعددی چون: پر پرواز، ماهی که مِهر را برد، مهمترین تصمیم، زیر باران، زیر این حرفها خط بکشید و شیوه‌های جذاب‌سازی کلاس‌های معرف دین را می توان نام برد.
دسته بندی های کتاب فرودگاه فرشتگان 2