درون آب

Into the Water

  • قیمت : ۳۰,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود

معرفی کتاب درون آب اثر پائولا هاوکینز

جسد زنی در اعماق رودخانه ی میان شهر پیدا می شود. همین اتفاق در تابستان برای دختری نوجوان هم افتاده بود. این دو نفر، اولین زنانی نیستند که جانشان را در آب های تاریک این رودخانه از دست می دهند اما مرگ آن ها، اسراری فراموش شده را دوباره مطرح می کند. در مرکز داستان، دختر پانزده ساله و تنهایی وجود دارد که بدون پدر و مادر و هیچ دوستی، تحت حمایت خاله اش زندگی می کند. خاله ی دخترک، آدمی منزوی و مضطرب است که به مکانی بازگشته که سال ها پیش از آن فرار کرده بود؛ مکانی که قسم خورده بود هیچ وقت به آن بازنگردد.

کتاب درون آب


ویژگی های کتاب درون آب

3 هفته جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز.

مشخصات کتاب درون آب
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-600-461-013-1
تعداد صفحه :456
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2017
سری چاپ :3
نکوداشت های کتاب درون آب
A twisting, deeply satisfying read.
داستانی پرپیچ و خم و عمیقا رضایت بخش.
Barnes & Noble

A muddled labyrinth of twists and turns.
هزارتویی اسرارآمیز از پیچ و خم های داستانی.
Library Journal Library Journal

A captivating whodunit.
یک داستان جنایی مسحورکننده.
People People

بخش هایی از کتاب درون آب (لذت متن)
آن گیاهان باشکوه، آن رنگ های سبز و زرد باورنکردنی سروهای کوهی بر بالای تپه در ذهنم شعله می کشند و با خودشان موجی از خاطرات را به همراه می آورند. وقتی چهار پنج ساله بودم پدر مرا با خودش می برد به درون آب. جیغ کشیدن و دست وپا زدن و لذت بردن و تو، که از بالای تخته سنگ ها می پریدی توی رودخانه، و هر بار بالا و بالاتر می رفتی. پیک نیک هایی که روی ساحل ماسه ای برکه سپری می کردیم؛ طعم کرم ضدآفتاب روی زبانم، صید ماهی های چاق وچله ی قهوه ای در آب گل آلود و نسبتا آرام پایین دست رودخانه که از آسیاب سرازیر می شد. تو بعد از یکی از آن پریدن های اشتباهی ات توی آب، با پاهای زخمی و خون آلود به خانه آمدی و وقتی پدر زخم هایت را تمیز می کرد حوله ی دم کنی چای را گذاشتی لای دندان هایت و فشار دادی؛ چون اهل گریه کردن نبودی.

او قبلا فکر می کرد که فقط پدر و مادرها می توانند آن گونه از عشقی را درک کنند که تمام روح آدم را فرا می گیرد، اما او اکنون به این فکر می کرد که فقط مادرها هستند که این گونه از عشق را درک می کنند.

ترس هایی که ذهن می سازد، همیشه از واقعیت، بسیار بدتر و وحشتناک ترند.