کتاب مرا نگاه کن

See Me
کد کتاب : 569
مترجم :
شابک : 978-600-7507-18-6
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 616
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

معرفی کتاب مرا نگاه کن اثر نیکلاس اسپارکس

کالین هنکاک قصد دارد تا از فرصت دوباره ای که به دست آورده، نهایت استفاده را بکند. او با گذشته ای پرخشونت و پر از تصمیمات اشتباه و همچنین، با احساس خطر از افتادن به زندان، تصمیم گرفته تا از دردسر دوری کند. دوری کردن از دردسر برای کالین به این معنی است که او فقط و فقط به فکر مدرک تحصیلی اش باشد و از همه ی چیزهای مخرب در گذشته اش اجتناب ورزد. او که هر روز، درس ها و تجارب پرهزینه ی گذشته را به خود یادآوری می کند، حتی فکر وارد شدن به رابطه ای جدی در ذهنش خطور هم نمی کند. ماریا سانچز، دختر سخت کوش مهاجرینی مکزیکی، از منظر ارزش های متداول یک جامعه، تجسم موفقیت به حساب می آید. او با داشتن مدرک از مدرسه ی حقوقی دوک و کار در شرکتی معتبر و شناخته شده در ویلمینگتون، دختر زیبایی است که زندگی حرفه ای به نظر بی نقصی داشته است. با این حال، ماریا نیز گذشته ی پراسترس مختص به خود را دارد؛ گذشته ای که او را وادار به بازگشت به شهر محل زندگی اش کرد و باعث به وجود آمدن سوالات زیادی در مورد عقاید خودش در ذهنش شد. دیداری اتفاقی در جاده ای باران زده، مسیر زندگی کالین و ماریا را برای همیشه تغییر می دهد. این دو شخصیت، به آینده ای در کنار هم فکر می کنندتا این که جریاناتی در گذشته ی ماریا، مسیر وقوع اتفاقات را دوباره تغییر می دهد.

کتاب مرا نگاه کن

نیکلاس اسپارکس
نیکولاس چارلز اسپارکس، زاده ی 31 دسامبر 1965، نویسنده، فیلمنامه نویس و تهیه کننده ی آمریکایی است.اسپارکس در اوماها در ایالت نبراسکا به دنیا آمد. او در سال 1984 دوران دبیرستان را به پایان رساند و برای تحصیل در رشته ی مدیریت کسب و کار در دانشگاه نوتردام ثبت نام کرد و در سال 1988 با موفقیت فارغ التحصیل شد. اسپارکس همچنین در آن سال، با همسر آینده اش، کتی کوت، آشنا شد. آن ها در 22 جولای 1989 ازدواج کردند و به کارولینای شمالی نقل مکان کردند. این زوج، صاحب 5 فرزند شدند و در سال 2015 به صورت توافقی و...
نکوداشت های کتاب مرا نگاه کن
Rich in emotion and fueled with suspense.
غنی از احساس و پر از تعلیق.
Hachette Book Group

SEE ME reminds us that love is sometimes forged in the crises that threaten to shatter us.
کتاب مرا نگاه کن به ما یادآور می شود که گاهی اوقات، عشق در بحران هایی متولد می شود که ما را تهدید به نابودی می کنند.
Goodreads

See Me is more than a love story.
مرا نگاه کن، چیزی بیش از یک داستان عاشقانه است.
Fredericksburg

قسمت هایی از کتاب مرا نگاه کن (لذت متن)
در نهایت، تنها کسی که واقعا می توانی راضی کنی، خودت هستی. این که دیگران چه حسی دارند، به خودشان مربوط است.

بر آدم چیره می شود، منظورم ترس است. بدون توجه به این که چقدر برای مبارزه با آن تلاش کنی، بر آدم چیره می شود و زندگی را زیر پایش خرد می کند.

نمی دانم «معمولی» واقعا یعنی چه. فکر کنم هر کسی تعریفی مختص به خود را داشته باشد که به وسیله ی فرهنگ، خانواده و دوستان، تجربه و شخصیت، اتفاقات و هزار چیز دیگر شکل می گیرد. چیزی که برای یک نفر معمولی است، برای شخصی دیگر معمولی نخواهد بود.